14 Квітня, 2020 р., 16:25
Державна податкова служба продовжує серію відеоуроків, у яких роз’яснює, як правильно користуватися електронними сервісами.
13 Квітня, 2020 р., 16:25
Податкова служба продовжує серію відеоуроків, у яких роз’яснює, як правильно користуватися електронними сервісами.
10 Квітня, 2020 р., 16:25
Податкова продовжує серію відеоуроків, у яких роз’яснює, як правильно користуватися електронними сервісами.
09 Квітня, 2020 р., 16:25
09 Квітня, 2020 р., 10:47
Представники релігійних організацій Житомирщини закликають жителів області долучатися до Богослужіння онлайн. Про це вони говорять у новому соціальному відеоролику «Великдень онлайн».
08 Квітня, 2020 р., 16:25
ДПС продовжує серію відеоуроків, в яких роз’яснює, як правильно користуватися електронними сервісами.
07 Квітня, 2020 р., 16:25
Про те, як правильно користуватися електронними сервісами, відтепер можна дізнатися, переглядаючи прості відеоуроки від податкової.
07 Квітня, 2020 р., 13:58
Відповідь та корисні поради у цьому відео.
06 Квітня, 2020 р., 10:14
Полякова, Винник, Monatik, NK, Dzidzio, Tayanna закликають вас залишатися вдома, мити руки з милом, уникати людних місць, в разі нездужання і респіраторних захворювань звертатися до сімейного лікаря.
06 Квітня, 2020 р., 09:09
МОЗ України та телеканал ПЛЮС ПЛЮС створили інформаційні ролики та постери для наймолодших українців із простими заходами безпеки проти коронавірусу. У відео популярні анімовані персонажі закликають слухатися порад дорослих і самим допомогти їм.