02 Вересня, 2020 р., 18:11
З нагоди 75-ої річниці завершення Другої світової війни про свої фронтові дороги, свій воєнний і післявоєнний шлях розповідає учасник бойових дій Другої світової війни, голова Коростенської районної ради ветеранів – Микола Якович Фещенко.
31 Серпня, 2020 р., 18:15
Напередодні нового навчального року благодійна місія Village Church передала всім навчальним закладам Коростенського району сертифіковані безконтактні термометри та засоби дезинфекції.
25 Серпня, 2020 р., 16:28
Станом на 10.30 на Житомирщині діагноз COVID-19 підтверджено у 2923 осіб, з яких 59 – за минулу добу.
25 Серпня, 2020 р., 13:13
У День Незалежності України Президент Володимир Зеленський дав старт масштабній інформаційній кампанії з перезапуску бренда України Ukraine NOW. Глава держави записав англомовне відеозвернення до світової спільноти, у якому розповідає про нову українську реальність.
21 Серпня, 2020 р., 19:40
З року в рік Коростенський район урочисто, масово, радісно і пишно святкував День незалежності. Ушомир, Вигів, Веселівка – сюди приїзджали гості свята, сюди з’їзджались делегації від кожної сільської ради району, щоби представити куточок своєї рідної землі у вишиванках, рушниках, зразках народної творчості, стравах традиційної української кухні, у пісні, в слові, у танцях.
19 Серпня, 2020 р., 08:00
Сьогодні, 19 серпня, весь світ відзначає День гуманітарної допомоги, віддаючи шану тим, хто самовіддано допомагає іншим людям, тим, хто має сили та можливість, щоби допомагати нужденним в складних ситуаціях.
18 Серпня, 2020 р., 10:45
18.08.2020 року в приміщенні Коростенської районної державної адміністрації проведено робочу нараду з керівниками підвідомчих об'єктів критичної інфраструктури щодо вжиття практичних заходів з підвищення антитерористичної захищеності їх об'єктів (посилення захисту відомчими підрозділами охорони, встановлення систем технічних засобів охорони та відеонагляду, забезпечення надійного пропускного режиму і контролю за відвідувачами установ та підприємств тощо).
18 Серпня, 2020 р., 10:19
Світова практика показує, що своєчасні протиепідемічні заходи, зокрема карантинні, є доволі ефективними в боротьбі з COVID-19.
17 Серпня, 2020 р., 14:30
Станом на 10.30 на Житомирщині діагноз COVID-19 підтверджено у 2479 осіб, з яких 49 – за минулу добу.
13 Серпня, 2020 р., 12:14
12 серпня представники благодійної місії «Віра. Надія. Любов» спільно із представниками районної влади, Білківським сільським головою, представниками ЗМІ в рамках проєкту «Обличчям до дітей села» передали родині гуманітарну допомогу: одяг, взуття, матраци, килим, посуд, шкільні рюкзаки, інші речі домашнього вжитку.