11 Серпня, 2021 р., 14:35
Сьогодні, 11 серпня, перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко провела брифінг у Бердичеві щодо вакцинації жителів області проти COVID-19.
10 Серпня, 2021 р., 19:16
Сьогодні, 10 серпня, перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко провела брифінг щодо вакцинації жителів області проти COVID-19.
03 Серпня, 2021 р., 12:24
Під час брифінгу із журналістами заступник голови Житомирської ОДА наголосила на важливості вакцинації для всіх жителів Житомирської області, а особливо, напередодні нового навчального року, вакцинації педагогічних працівників.
03 Серпня, 2021 р., 10:49
Сьогодні Коростенську територіальну громаду з робочим візитом відвідала заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації Наталія Остапченко, де перевірила роботу центру вакцинації.
28 Липня, 2021 р., 10:57
Дорогі громадяни! Сьогодні ми відзначаємо День Хрещення Київської Русі – України.
22 Липня, 2021 р., 13:06
Фонд державного майна України повністю змінив підходи у приватизаційному процесі. Приватизація – прозора, доступна та зручна!
14 Липня, 2021 р., 16:26
Сьогодні, 14 липня, заступник голови Житомирської ОДА Віктор Градівський провів брифінг щодо відкриття з 01 липня ринку обігу землі cільськогосподарського призначення в рамках подальшої реалізації земельної реформи, ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським.
14 Липня, 2021 р., 09:45
Наразі пріоритетним завданням Міністерства освіти і науки України є процес вакцинації працівників сфери освіти, що дасть змогу розпочати освітній процес в очному форматі.
16 Червня, 2021 р., 16:23
Фермерське господарство «Данько», що розташоване на території Олевської міської територіальної громади с. Радовель Коростенського району є прикладом наполегливої, злагодженої праці справжніх господарів своєї землі – сім’ї Беланів.
09 Червня, 2021 р., 16:23
Цього тижня Президент України Володимир Зеленський відкрив Всеукраїнський форум «Україна 30. Екологія», який триватиме у Києві до 9 червня.