11 Травня, 2021 р., 12:15
Сьогодні, 11 травня, перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко провела щотижневий підсумковий брифінг щодо ситуації із захворюванням на коронавірусну інфекцію та проведення вакцинації від COVID-19 у Житомирській області.
06 Травня, 2021 р., 11:42
Станом на 05 травня на території Житомирської області рівень госпіталізації пацієнтів із коронавірусною інфекцією значно знизився. Про це сьогодні розповів начальник відділу мобілізаційної роботи та спеціальних питань Департаменту охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації Сергій Березовський у інтерв’ю журналістам телеканалу «C-TV».
01 Травня, 2021 р., 14:46
Подивіться богослужіння онлайн чи делегуйте до церкви одного члена родини. Ваше здоров’я – це найкращий подарунок близьким на Великдень.
30 Квітня, 2021 р., 07:57
Міністерство охорони здоров’я України наголошує, що вакцинація від COVID-19 дозволить українцям захистити себе та свої родини від коронавірусної інфекції та ускладнень, що вона спричиняє, а також повернутися до звичного життя.
28 Квітня, 2021 р., 10:18
У зв’язку з необхідністю дотримання режиму самоізоляції з метою попередження подальшого поширення в Житомирській області коронавірусної інфекції представники релігійних організацій Житомирщини закликають жителів області бути відповідальними, вживати карантиннних заходів та долучатися до Богослужіння онлайн.
25 Квітня, 2021 р., 17:59
Овруцька центральна бібліотека імені Андрія Малишка пропонує переглянути спогади полковника, ліквідатора наслідків аварії А.Л.Польщикова 1986 року на Чорнобильській АЕС.
22 Квітня, 2021 р., 16:23
Коростенський район, Лугинське Лісове Господарство
22 Квітня, 2021 р., 09:39
Сьогодні, 20 квітня, у Житомирській області проведено другий день щеплення від COVID-19 вакциною Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech.
21 Квітня, 2021 р., 18:08
Сьогодні в Коростенському районі на базі Овруцького лісового господарства відбулися пожежно-тактичні навчання рятувальників та лісників Житомирщини.