23 Березня, 2021 р., 07:33
Сьогодні, 22 березня, перша заступниця голови ОДА Наталія Остапченко провела щотижневий підсумковий брифінг щодо ситуації із захворюванням на коронавірусну інфекцію у Житомирській області.
22 Березня, 2021 р., 13:46
У березні власним прикладом закликати людей до участі у кампанії з вакцинації отримали змогу і публічні особи та громадські діячі.
22 Березня, 2021 р., 12:40
Сьогодні голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк дав інтерв’ю журналістам телеканалу «Україна 24» щодо завезення на Грозинський полігон ТПВ так званого «львівського сміття» та акцію протесту жителів Коростенської територіальної громади, яка відбулась 21.03.2021 року.
19 Березня, 2021 р., 15:23
Сьогодні, 19 березня, перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко провела онлайн-брифінг із питань реалізації в області у 2021 році Програми Президента “Велике будівництво”.
18 Березня, 2021 р., 17:39
Щодня в Україні фіксується велика кількість нових випадків COVID-19. Так, за минулу добу, 17 березня, зареєстровано антирекорди за кількістю нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію – 15 053 в Україні та 1398 у Житомирській області.
17 Березня, 2021 р., 07:22
Релігійні лідери України підтримали вакцинальну кампанію та отримають щеплення проти COVID-19 вакциною AstraZeneca (Covishield).
12 Березня, 2021 р., 14:32
У Житомирській області триває перший етап вакцинації від COVID-19. Так, 11 березня проведено імунізацію серед медичних працівників КНП ЦПМСД Бердичівської міської ради та КНП “Госпіталь ветеранів війни” Житомирської обласної ради – вакциновано 70 осіб.
10 Березня, 2021 р., 14:41
Вже другий тиждень в Україні і, зокрема, в Коростенському районі проводиться вакцинація проти COVID-19 вакциною AstraZeneca/Oxford (AZD1222), що має місцеву назву Covishield.
09 Березня, 2021 р., 11:36
Дев’ятого березня в Україні відзначать чергові роковини від дня народження Тараса Шевченка. Уже так повелося, що березень – Шевченківський місяць. Дев’ятого березня Тарас народився, десятого – помер. Господь вділив йому небагато, проте Шевченко в серцях українців живе і житиме вічно.
06 Березня, 2021 р., 08:05
Начальник відділу мобілізаційної роботи та спеціальних питань Департаменту охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації Сергій Березовський та начальник Управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи ОДА Сергій Безносюк взяли участь у програмі «Відкрита студія» на телеканалі «Союз–TV».