20 Квітня, 2021 р., 13:23
Сьогодні, 19 квітня, мобільна бригада з вакцинації від COVID-19, утворена при КП «ЦПМСД» Житомирської міської ради, розпочала щеплення вакциною Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech працівників та підопічних Житомирського  геріатричного пансіонату Житомирської обласної ради (с.Іванівка).
19 Квітня, 2021 р., 14:05
Сьогодні, 19 квітня, перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко провела щотижневий підсумковий брифінг щодо ситуації із захворюванням на коронавірусну інфекцію та проведення вакцинації від COVID-19 у Житомирській області.
18 Квітня, 2021 р., 12:25
Сьогодні, 16 квітня, за участю начальника відділу Департаменту охорони здоров’я Житомирської ОДА Сергія Березовського відбувся пресбрифінг щодо перебігу вакцинації на Житомирщині.
15 Квітня, 2021 р., 16:30
Сьогодні, 15 квітня, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко разом із представниками ЗМІ відвідали один із об’єктів програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», де тиждень тому розпочалися будівельні роботи. На базі обласного протитуберкульозного диспансеру Житомирської обласної ради планують створити дитяче інфекційне відділення.
12 Квітня, 2021 р., 11:47
Сьогодні, 12 квітня, перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко провела щотижневий підсумковий брифінг щодо ситуації із захворюванням на коронавірусну інфекцію та проведення вакцинації від COVID-19 у Житомирській області.
01 Квітня, 2021 р., 15:30
Фахівці правового клубу PRAVOKATOR створили відео присвячене темі договору оренди землі поновлення та припинення. Це відео є частиною циклу консультацій, у яких система безоплатної правової допомоги роз'яснює основні питання у сфері земельних правовідносин.
01 Квітня, 2021 р., 11:37
31 березня у смт Чоповичах Коростенського району відкрилась поліцейська станція, в якій постійно працюватимуть дільничний офіцер, за окремим графіком – інспектор ювенальної превенції і за потреби – група швидкого реагування місцевої поліції.
25 Березня, 2021 р., 08:59
Ваше щоденне сумлінне й самовіддане виконання конституційного обов’язку здійснює значний внесок у зміцнення національної безпеки, захист політичних, економічних і військових інтересів держави.
23 Березня, 2021 р., 12:02
Міністерство освіти і науки спільно з фінським проєктом «Навчаємось разом» розпочали проведення кампанії «Подякуй вчителю», метою якої є нагадування українцям про важливу роль вчителя в розвитку та житті людини. Організатори пропонують приєднатись до героїв відеоролика та висловити вдячність своїм улюбленим педагогам, яким українці завдячують своїми успіхами.