19 Листопада, 2021 р., 13:23
Сьогодні, 19 листопада, під час щоденного брифінгу щодо епідемічної ситуації в області перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко закликала жителів Житомирщини якнайшвидше вакцинуватися, аби зупинити поширення коронавірусної інфекції, що спричиняє зростання кількості летальних випадків.
15 Листопада, 2021 р., 14:02
Сьогодні, 15 листопада, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко під час щоденного онлайн-брифінгу щодо ситуації епідемічної ситуації в області повідомив про те, що завантаженість ліжок хворими на COVID-19 у медичних закладах області станом на минулу добу становить 57,13 %.
12 Листопада, 2021 р., 12:48
Сьогодні, 12 листопада, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко під час щоденного онлайн-брифінгу щодо ситуації епідемічної ситуації в області повідомив про те, що завантаженість ліжок хворими на COVID-19 у медичних закладах області становить 60,7 %, деякі заклади заповнені на 70 %.
10 Листопада, 2021 р., 12:47
Голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко сьогодні, 10 листопада, під час онлайн-брифінгу розповів про епідемічну ситуацію в області.
09 Листопада, 2021 р., 14:09
Перша заступниця голови Житомирської облдержадміністрації Наталія Остапченко сьогодні, 09 листопада, під час онлайн-брифінгу розповіла про епідемічну ситуацію в області.
08 Листопада, 2021 р., 13:04
Голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко сьогодні, 08 листопада, під час онлайн-брифінгу повідомив, що Житомирщина продовжує жити в умовах «червоної» зони епідемічної небезпеки.
05 Листопада, 2021 р., 14:01
Головна мета проведення даних заходів – це недопущення порушень протиепідемічних вимог в умовах «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки на території Коростенського району.
04 Листопада, 2021 р., 14:17
Голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко сьогодні, 04 листопада, під час онлайн-брифінгу повідомив, що протягом тижня рівень захворюваності на COVID-19 в області залишається стабільно високим. Так, в середньому щодня реєструється близько 1 тисячі нових випадків.
03 Листопада, 2021 р., 16:17
На цьому наголосила сьогодні, 03 листопада, перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко під час щоденного онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в області.
03 Листопада, 2021 р., 13:21
2 листопада в Новинському старостинському окрузі Ушомирської територіальної громади Коростенського району відбулась приємна подія - після капітального ремонту свої привітні двері відкрили оновлені офіс старости та будинок культури.