17 Червня, 2020 р., 08:36
Сьогодні свій славний життєвий ювілей відзначає директор Ходаківської середньої загальноосвітньої школи І-ІІ ст. Олена Митюк!
09 Червня, 2020 р., 08:32
Свій ювілейний день народження сьогодні відзначає завідувач сектору документообігу та контролю Коростенської районної державної адміністрації Тетяна Антонюк.
07 Червня, 2020 р., 10:20
Щиро вітаємо вас зі Святою Трійцею та Днем громади!
07 Червня, 2020 р., 09:28
Працівники місцевої промисловості - люди з золотими руками і творчою роботою. З дерева та глини, з кістки та вовни, з льону та заліза вони створюють дива, а часом, справжні шедеври.
07 Червня, 2020 р., 09:17
День працівників місцевої промисловості встановлено в Україні згідно з Указом Президента № 726/2002 від 20 серпня 2002 року і відзначається щорічно в першу неділю червня.
07 Червня, 2020 р., 08:00
Нехай це свято надихає всіх нас на добрі справи, наповнює серця любов’ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут, несе щастя і впевненість у майбутньому!
06 Червня, 2020 р., 09:40
Cьогодні, 6 червня, свій славний ювілей відзначає прекрасна жінка, любляча мама, лагідна дружина, потужний тренер Ушомирської ДЮСШ з волейболу Жанна Володимирівна Широких.
05 Червня, 2020 р., 11:18
Шановні журналісти! Щиро і сердечно вітаємо вас з професійним святом!
01 Червня, 2020 р., 11:09
Я хочу щиро, по-синівські вклонитись всім батькам - людям, що з нашого народження віддавали і віддають всю свою любов, ніжність, тепло нам, своїм дітям.
01 Червня, 2020 р., 08:00
Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше натхнення, а Міжнародний день захисту дітей, який відзначається щороку в перший день літа, це в першу чергу свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми бачимо наше майбутнє, здійснення наших мрій та сподівань.