Логотип Diia Державний Герб України

Коростенське районне управління поліції

11 Жовтня, 2021 р., 08:15
Подія сталась 7 жовтня у селищі Іршанську. З місцевого магазина чоловік відкрито виніс товар, відштовхнувши продавчиню, яка запідозрила його у крадіжці. Поліцейські офіцери громади разом з оперативниками швидко встановили особу причетного та розшукали його. Розпочато досудове розслідування.
11 Жовтня, 2021 р., 08:13
7 жовтня зі службового кабінету місцевого підприємства зник мобільний телефон. Поліцейські зупинили причетного до правопорушення поблизу ломбарду, куди він мав намір здати викрадене. Нині всі обставини з'ясовують слідчі.
07 Жовтня, 2021 р., 13:04
Уночі 7 жовтня до місцевого відділення поліції надійшло повідомлення від 26-річного жителя м. Малина про зникнення його автомобіля «Ford Transit». Поліцейські помітили та зупинили транспортний засіб на одній з вулиць, за кермом знаходився 33-річний малинчанин. Тож нині водій дає пояснення слідчим у рамках розпочатого досудового розслідування.
07 Жовтня, 2021 р., 13:01
У смт Лугинах з мікроавтобуса місцевого жителя зникли дві чоловічі сумки з 19 тисячами гривень. Поліцейські встановили причетного до правопорушення та затримали його у м. Коростені. Нині триває досудове розслідування.
06 Жовтня, 2021 р., 15:26
5 жовтня інспектори сектору реагування патрульної поліції Олевського відділення зафіксували перевезення деревини без належних документів. Під час оформлення обставин правопорушення водій вантажівки запропонував правоохоронцям гроші, аби уникнути відповідальності. Натомість нині поліцейські розпочали провадження і по факту крадіжки деревини, і дачі хабаря.
06 Жовтня, 2021 р., 12:29
Правоохоронці закликають усіх, хто потерпає від домашньої тиранії, не замовчувати подібні факти і звертатись за допомогою до поліції або в компетентні служби.
05 Жовтня, 2021 р., 13:44
До комплексних профілактичних заходів долучились додаткові патрулі поліцейських, нацгвардійців та членів громадського формування «Яструб». Зокрема, правоохоронці охороняли правопорядок у парках, скверах та місцях масового перебування людей.
04 Жовтня, 2021 р., 13:47
Дорожньо-транспортна пригода сталася 3 жовтня близько 23.00 у с. Іскорості Коростенської громади. Попередньо, водій мопеда «Honda Tact», 19-річний житель с. Домолоч, рухаючись вулицею населеного пункту, зіштовхнувся з мотоциклом «Lifan CityR» під керуванням 24-річного місцевого жителя, що рухався назустріч.
04 Жовтня, 2021 р., 13:46
Уночі 2 жовтня на автошляху Київ – Ковель – Ягодин під колесами легковика загинув житель Київщини. А наступної доби унаслідок зіткнення легковика з вантажівкою загинули ще двоє людей. Нині поліцейські встановлюють причини та обставини подій.
03 Жовтня, 2021 р., 22:06
Злочинну схему викрили на початку року працівники обласного Управління боротьби з наркозлочинністю ДБН НПУ та Коростенського райуправління ГУНП. Правоохоронці задокументували протиправну діяльність низки осіб, які й займались постачанням до установи виконання покарань заборонених речовин.