Коростенське районне управління поліції

16 Грудня, 2021 р., 11:52
15 грудня слідчі Коростенського районного управління поліції оголосили 43-річній киянці про підозру у пересиланні наркотичних засобів на територію виправної колонії. За таке діяння жінці може загрожувати до 10 років ув’язнення.
15 Грудня, 2021 р., 21:19
Подія сталась 14 грудня в с. Майданівці Коростенського району. До правоохоронців звернувся 50-річний житель села та повідомив, що з його будинку хтось викрав мобільний телефон.     Оперативники швидко встановили підозрюваного. Ним виявився 27-річний місцевий житель, раніше судимий за аналогічні злочини.  Правоохоронці вилучили викрадений телефон, який молодик уже встиг віднести до ломбарду.
15 Грудня, 2021 р., 15:42
Повідомлення про подію надійшло до Коростенського райуправління поліції близько 16:45. За повідомленням чергового випраної колонії, неподалік установи працівники помітили двох підозрілих молодиків. Коли правоохоронці наблизились до них, аби з’ясувати, що вони роблять безпосередньо поблизу паркану, ті кинулися навтьоки.
15 Грудня, 2021 р., 11:29
Дорожньо-транспортна пригода сталася вранці 14 грудня у районному центрі на вулиці Грушевського. Наразі триває встановлення усіх обставин.
14 Грудня, 2021 р., 09:58
12 грудня під час чергового превентивного рейду по перевірці дотримання полювальниками встановлених правил поліцейські вилучили у двох громадян у лісовому масиві Коростенщини незареєстровані мисливські рушниці. Триває перевірка обставин події.
14 Грудня, 2021 р., 09:00
Упродовж минулого тижня до Коростенського районного управління поліції надійшло 364 повідомлення про події, 14 з них кримінального характеру. У половині випадків розшуківці вже встановили причетних осіб. Серед розкритих: 2 факти незаконного обігу наркотиків, 2 крадіжки та інші.
13 Грудня, 2021 р., 12:10
Дорожньо-транспортна пригода сталася в Малинській територіальній громаді 10 грудня. Внаслідок наїзду автомобілем пішохід отримав смертельні травми. Поліцією розпочато кримінальне провадження.
13 Грудня, 2021 р., 12:07
10 грудня, близько 13:00, на автодорозі між м. Малином та с. Гамарнею Малинської громади сталася ДТП за участі буса та легковика. Травми отримала пасажирка останнього.
10 Грудня, 2021 р., 13:16
9 грудня 56-річний житель Овруцької громади  повідомив  про крадіжку речей з будинку у   с. Великій Хайчі. Як пояснив чоловік, він наглядає за цією садибою за дорученням власників.
09 Грудня, 2021 р., 13:53
Упродовж року поліцейські ювенальної превенції Коростенського райуправління провели більш як сотню спільних із соціальними службами рейдів та відреагували на понад 300 повідомлень, що тим чи іншим чином стосувались дітей. У результаті викрили та задокументували близько пів тисячі адміністративних порушень.