01 Лютого, 2021 р., 09:38
Про це та інше під час інтерв’ю телеканалу “C-TV” розповів Віталій Бунечко. Зокрема, мова йшла про готовність медичних закладів області до вакцинування, яким чином це буде проходи та на яку вакцину чекають на Житомирщині. Також голова облдержадміністрації наголосив, що вакцинація буде виключно добровільною, тому Житомирська ОДА чекає чітких протоколів від МОЗ, які вже найближчим часом мають бути надіслані до області.
01 Лютого, 2021 р., 09:36
Президент Володимир Зеленський вважає, що вакцинація проти коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні має бути безкоштовною. Цей аспект імунізації, яку заплановано розпочати в лютому, він детально обговорив з міністром охорони здоров’я Максимом Степановим.
30 Січня, 2021 р., 10:05
29 січня у форматі онлайн проведено громадське обговорення з питань легалізації виплат заробітної плати та зайнятості населення в Житомирській області.
29 Січня, 2021 р., 16:00
Друзі, снігова погода приносить радість та гарний настрій. Втім, вимагає особливої уваги на дорогах. На жаль, маємо ДТП із травмованими на Олевщині. Тож поліцейські просять всіх учасників дорожнього руху дбати про безпеку.
29 Січня, 2021 р., 11:34
Президент України Володимир Зеленський взяв участь у церемонії вшанування пам’яті Героїв Крут. Глава держави поклав квіти до пам’ятного хреста Героям Крут на Аскольдовій могилі у Києві.
29 Січня, 2021 р., 09:37
На нараді з міськими головами та керівництвом НАК «Нафтогаз України» домовлено, що на місцях тарифи на тепло та гарячу воду не зростуть. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у своєму влозі.
29 Січня, 2021 р., 08:02
Бій під Крутами став символом героїзму молодого покоління в боротьбі за незалежність України.
28 Січня, 2021 р., 15:20
Як повідомляє центр громадського здоров’я МОЗ України, з 11 по 17 січня на ГРВІ захворіли 125 779 осіб, із них 27,5% — діти віком до 17 років.