08 Лютого, 2021 р., 09:11
Попри заяви окремих політиків та низки ЗМІ, в Україні немає жодних проблем з виданням російськомовних книг, а твори письменників Михайла Булгакова та Бориса Акуніна можна придбати в центрі Києва. На цьому наголосив Президент України Володимир Зеленський у своєму влозі.
08 Лютого, 2021 р., 08:00
08 лютого розпочинає свою роботу Всеукраїнський Форум, мета якого дати українському суспільству відповіді на основні запитання щодо подолання пандемії.
05 Лютого, 2021 р., 17:25
Президент Володимир Зеленський провів нараду з міністром охорони здоров’я Максимом Степановим щодо постачання вакцин проти коронавірусної інфекції COVID-19 в Україну.
05 Лютого, 2021 р., 16:13
У лютому 2021 року у Головному управлінні Держгеокадастру у Житомирській області відбудуться чергові земельні торги з продажу прав оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що розташовані за межами населених пунктів.
05 Лютого, 2021 р., 15:26
За участі Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, представників Кабінету Міністрів, бізнес-асоціацій, галузевих експертів 4 лютого відбувся круглий стіл з обговорення Національної економічної стратегії-2030 на тему «Розвиток енергетичного сектору, видобувна промисловість та ефективний захист довкілля».
05 Лютого, 2021 р., 15:13
Лугинське управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє, що епідемічна ситуація щодо захворюваності на COVID-19 в Лугинському районі залишається складною. Спеціалістами Держпродспоживслужби постійно здійснюється контроль щодо дотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних заходів, в тому числі у період локдауну 08.01.21 - 24.01.21 року.
05 Лютого, 2021 р., 14:44
Сьогодні, 05 лютого, у Житомирській ОДА відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення 150-річчя з дня народження Лесі Українки.