04 Лютого, 2021 р., 09:46
На виплату субсидій цього року виділено 36,6 млрд грн. Як зазначив Заступник Міністра енергетики України Юрій Бойко, цієї суми коштів достатньо для оплати всіх пільг і субсидій, які будуть необхідні українцям у 2021 році.
03 Лютого, 2021 р., 15:36
Вже в найближчі тижні Україна отримає вакцини компанії Pfizer/BioNTech. Це 117 тисяч доз вакцини в межах програми COVAX, які будуть використані насамперед для лікарів, які перебувають на передовій боротьби з коронавірусом. Вакцини від Pfizer/BioNTech — це лише старт, і вже у лютому-на початку березня ми очікуємо значно більші поставки.
03 Лютого, 2021 р., 09:33
Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії, у Житомирській області щодня реєструються нові випадки захворювання на коронавірусну інфекцію. Як повідомив заступник директора ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр” Юрій Лутай, станом на 09:00 03.02.2021 (за минулу добу – 02 лютого) зареєстровано 61 новий лабораторно підтверджений випадок.
03 Лютого, 2021 р., 09:32
Президент України Володимир Зеленський провів нараду з представниками уряду щодо напрацювання єдиної концепції святкування 30-річчя незалежності України.
03 Лютого, 2021 р., 08:25
Мінцифра у 2021 році продовжує євроінтеграційний курс та переведення адміністративних послуг в онлайн. Щодня ми будуємо цифрову державу, щоб українці могли жити у новій, комфортній і справедливій країні, у центрі якої людина.
03 Лютого, 2021 р., 08:17
Уряд вжив заходів для захисту населення від зростання цін на енергоносії в умовах карантину та осінньо-зимового періоду.
03 Лютого, 2021 р., 08:14
02 лютого під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля пройшло засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2021 році заходів, пов’язаних з 35-ми роковинами Чорнобильської катастрофи.
02 Лютого, 2021 р., 13:07
Начальник відділу мобілізаційної роботи та спеціальних питань Департаменту охорони здоров’я ОДА Сергій Березовський долучився до обговорення питань вакцинації від COVID-19 у Житомирській області.
02 Лютого, 2021 р., 10:33
Президент України Володимир Зеленський провів нараду з Міністром культури та інформаційної політики Олександром Ткаченком. На ній було обговорено план підготовки заходів до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи, розвиток туристичних «магнітів», а також реалізацію проєкту «Велика реставрація» на 2021 рік. Президент наголосив, що проєкт має охоплювати об’єкти на всій території країни.