02 Лютого, 2021 р., 10:30
Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії у Житомирській області реєструються нові випадки захворювання на коронавірусну інфекцію. Як повідомив заступник директора ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр” Юрій Лутай, станом на 09:00 02.02.2021 (за минулу добу – 01 лютого) зареєстровано 14 нових лабораторно підтверджених випадків.
02 Лютого, 2021 р., 10:22
8-10 лютого у Києві відбудеться Всеукраїнський форум «Україна 30. Коронавірус: виклики та відповіді». У заході візьмуть участь: Президент України Володимир Зеленський, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, представники уряду, Верховної Ради України. Форум проводитиметься за підтримки Всесвітньої організації здоров’я, ЮНІСЕФ та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). До заходу долучаться представники Європейського Союзу.
01 Лютого, 2021 р., 15:42
В ході реорганізації районних держадміністрацій, яка пов'язана із змінами адміністративно-територіального устрою України, держслужбовців переводять на посаду служби в органах місцевого самоврядування без обов'язкового конкурсу, але за умови відповідності їх професійної компетентності кваліфікаційним вимогам до відповідних посад (п. 4 Прикінцевих та перехідних положень Закону України від 17.11.2020 р. № 1009-IX).
01 Лютого, 2021 р., 15:32
У першій хвилі вакцинації в лютому українці щеплюватимуться вакцинами виробника Pfizer. Міністерство охорони здоров’я України в рамках Глобальної ініціативи Gavi COVAX вже в лютому отримає перші 117 тис. вакцин від COVID-19 компанії Pfizer і своєчасно розпочне національну кампанію з вакцинації. Про це під час брифінгу повідомив заступник Міністра охорони здоров’я з питань європейської інтеграції Ігор Іващенко.
01 Лютого, 2021 р., 15:29
Питання масової вакцинації проти коронавірусної інфекції COVID-19 порушив Президент України Володимир Зеленський під час традиційної селекторної наради за участю представників уряду та правоохоронних органів.
01 Лютого, 2021 р., 15:26
Конвенція про водно-болотні угіддя, що мають міжнародне значення, головним чином як середовища існування водоплавних птахів (відома під назвою «Рамсарська конвенція» за назвою міста заснування – Рамсар, що в Ірані) розпочала свій відлік 2 лютого 1971 року. Україна поновила своє членство в конвенції у 1996 році та входить в число 171 країн – Договірних Сторін Конвенції.
01 Лютого, 2021 р., 12:48
Повний текст інтерв’ю Президента України Володимира Зеленського програмі Axios, що виходить на платформі HBO. Розмова відбулася 23 січня 2021 року.
01 Лютого, 2021 р., 11:41
З 01 лютого всіма газопостачальнами компаніями у Житомирській області встановлено розцінки на газ для побутових споживачів у розмірі 6,99 грн./м³ (з ПДВ).