03 Грудня, 2020 р., 12:50
2 грудня на засіданні Уряду схвалено законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо сільськогосподарських кооперативів», який формує сприятливі податкові умови діяльності членів сільськогосподарських кооперативів, що стимулюватиме утворення нових сільськогосподарських кооперативів та збільшення їх ринкової частки у виробництві та реалізації сільгосппродукції.
03 Грудня, 2020 р., 11:55
Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії, у Житомирській області спостерігається стабільно високий рівень захворюваності на коронавірусну інфекцію. Як повідомив в.о. директора ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр” Юрій Лутай, станом на 09:00 03.12.2020 (за минулу добу – 02 грудня) зареєстровано — 397 нових лабораторно підтверджених випадків.
03 Грудня, 2020 р., 11:19
Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 533/2020 «Про забезпечення створення безбар’єрного простору в Україні», яким передбачено розробку Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні. Указ підписаний з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю, який відзначається третього грудня.
03 Грудня, 2020 р., 10:57
Упродовж листопада 2020 року Головне управління Держгеокадастру у Житомирській області реалізувало на земельних торгах права оренди на дві земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності.  Земельні ділянки загальною площею 42,8193 га розташовані на території Лугинського та Малинського районів та призначені для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Термін оренди – на 7 років.
03 Грудня, 2020 р., 10:52
Кількість осіб, які одужали від коронавірусу, за останню добу становить 15 372 особи. Ця цифра перевищує кількість осіб, які захворіли, – 14 496 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 3 грудня 2020 року. Зокрема, захворіли 745 дітей та 614 медпрацівників.
02 Грудня, 2020 р., 15:51
Цифровізація органів ДПС, розвиток електронних сервісів, надання електронних довірчих послуг – це, перш за все, легкість сплати податків і одночасне якісне виконання своїх обов’язків органами ДПС. Про це під час засідання колегії ДПС повідомила заступник Голови ДПС з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Наталія Калєніченко.
02 Грудня, 2020 р., 14:38
Сьогодні в Коростенській районній раді об 11.00 год розпочали свою роботу новообрані депутати VIII скликання. На початку засідання оголосила про результати виборів та видала депутатам посвідчення голова Коростенської територіальної виборчої комісії Олена Яблонська.
02 Грудня, 2020 р., 10:16
Міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов підвів перші підсумки програми “Велике будівництво”, яку Мінрегіон реалізує у співпраці з місцевою владою. По школам першочерговий план виконаний у повному обсязі – у 100 школах завершені будівельні роботи, і до кінця року буде перевиконаний. Загальний відсоток будівельної готовності всіх об’єктів в рамках “Великого будівництва” становить 94%. До кінця поточного року всі заплановані об’єкти будуть завершені.
01 Грудня, 2020 р., 09:06
Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії, у Житомирській області спостерігається стабільно високий рівень захворюваності на коронавірусну інфекцію. Як повідомив в.о. директора ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр” Юрій Лутай, станом на 09:00 01.12.2020 (за минулу добу – 30 листопада) зареєстровано — 189 нових лабораторно підтверджених випадків.