13 Листопада, 2020 р., 09:46
Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 495/2020 «Про заходи щодо захисту прав та інтересів осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, жертв насильницьких зникнень, членів їх сімей».
13 Листопада, 2020 р., 09:00
Колектив Коростенської районної державної адміністрації, Коростенської районної ради висловлює слова щирого співчуття родині керівника комунальної установи «Коростенський районний трудовий архів» Коростенської районної ради Любові Василівни Нечипоренко з приводу непоправного горя – смерті рідної людини.
12 Листопада, 2020 р., 10:35
Це передбачено проектом Указу Президента України «Про Національну стратегію державної молодіжної політики до 2030 року». Стратегія забезпечить створення можливостей для молоді, яка проживає в Україні, бути конкурентоспроможною, брати участь у житті суспільства і, як свідомі громадяни, робити свій внесок у подальший розвиток українського суспільства.
12 Листопада, 2020 р., 10:23
Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії, у Житомирській області спостерігається стабільно високий рівень захворюваності на коронавірусну інфекцію. Як повідомив в.о. директора ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр” Юрій Лутай, станом на 09:00 12.11.2020 (за минулу добу – 11 листопада) зареєстровано — 396 нових лабораторно підтверджених випадків.
12 Листопада, 2020 р., 10:19
МОЗ повідомляє: станом на 12 листопада в Україні зафіксовано 11 057 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.
12 Листопада, 2020 р., 09:19
Відбулося засідання оновленої Комісії з питань правової реформи під головуванням Президента Володимира Зеленського, який долучився у форматі відеоконференції. Глава держави поставив завдання напрацювати конкретні шляхи для виходу з нинішньої конституційної кризи, а також для відновлення довіри суспільства до судової влади.
12 Листопада, 2020 р., 09:15
Уряд зосереджений на тому, щоб українська медична система могла впоратися з напливом хворих і кожен українець отримав необхідну йому медичну допомогу. Про це заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Кабінету Міністрів України 11 листопада.
11 Листопада, 2020 р., 14:05
Телефонні „гарячі лінії” для надання адресної допомоги вразливим верствам населення у період карантину запроваджено місцевими органами влади в усіх регіонах України.
11 Листопада, 2020 р., 12:28
З початку запровадження адаптивного карантину фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області здійснили 901 позапланову (в т.ч. комісійно) перевірку закладів дошкільної освіти, понад 1000 обстежень закладів загальної середньої освіти щодо стану організації протиепідемічних заходів та виконання рекомендацій, викладених у постановах Головного державного санітарного лікаря України № 50 від 22.08.2020 та № 55 від 22.09.2020 року.
11 Листопада, 2020 р., 12:02
У Верховній Раді зареєстровано законопроєкти, спрямовані на підвищення ефективності роботи пошти. Це законопроекти № 4353 “Про внесення змін до Закону України “Про поштовий зв’язок” та № 4354 “Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності в галузі поштового зв’язку”.