01 Грудня, 2020 р., 08:50
Українці зможуть здійснювати касові операції у банках із цифровими паспортом у Дії з 01 грудня. Таку можливість затвердив Національний банк у роз’яснювальному листі на своєму сайті.
30 Листопада, 2020 р., 14:42
Сьогодні представники Кабінету Mіністрів, відповідальні за запобігання поширенню коронавірусної інфекції, зокрема Міністерства охорони здоров'я, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства внутрішніх справ, а також Ради національної безпеки і оборони, зберуться на нараду, щоб дати прогнози розвитку епідемічної ситуації та визначитися, чи потрібно впроваджувати повний локдаун і коли. Про результати буде повідомлено якнайшвидше, щоб поінформувати людей заздалегідь і підготуватися з точки зору економіки та надання послуг населенню. Про це йшлося на традиційній селекторній нараді під головуванням Президента України Володимира Зеленського щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції.
30 Листопада, 2020 р., 12:55
Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії, у Житомирській області спостерігається стабільно високий рівень захворюваності на коронавірусну інфекцію. Як повідомив в.о. директора ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр” Юрій Лутай, станом на 09:00 30.11.2020 (за минулу добу – 29 листопада) зареєстровано — 321 новий лабораторно підтверджений випадок.
30 Листопада, 2020 р., 10:55
Керівник офісу уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій Наталія Зарецька сподівається, що Комісія з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, повноцінно запрацює до кінця березня, якщо державні органи діятимуть за планом, запропонованим Офісом Глави держави. Про це вона заявила в інтерв’ю інформаційному агентству «Укрінформ».
30 Листопада, 2020 р., 07:54
27 листопада Президент України Володимир Зеленський підписав прийнятий 03 листопада Верховною Радою України проєкт Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі” (реєстр. законопроєкту № 2679).
28 Листопада, 2020 р., 12:30
На сайті Кабінету Міністрів України оприлюднено текст постанови від 11.11.2020 р. № 1100 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641» (далі – Постанова № 1100), якою запроваджується загальний карантин та карантин «вихідного дня».
28 Листопада, 2020 р., 11:54
Сьогодні зранку голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк, голова Коростенської районної ради Василь Клименко, заступник голови районної ради Віктор Кутішенко запалили свічки пам’яті біля пам’ятного знака жертвам Голодомору в селі Мелені.
28 Листопада, 2020 р., 11:00
Президент України Володимир Зеленський та перша леді Олена Зеленська вшанували пам'ять жертв голодоморів в Україні.
28 Листопада, 2020 р., 09:22
З метою ознайомлення громадськості та вшанування пам’яті жертв геноциду українського народу в роки Голодомору 1932-1933 років в Україні на вебсайті держархіву області, у рубриці «Документальні виставки» цифровими копіями  архівних документів з газетного фонду оновлено оn-line  виставку «До дня пам’яті жертв Голодомору в Україні 1932-1933 рр.».