04 Листопада, 2020 р., 15:46
Усереду, 4 листопада, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль спільно із Секретарем Ради національної безпеки й оборони України Олексієм Даніловим провів селекторну нараду з керівниками областей щодо ситуації з поширенням COVID-19 на території України.
04 Листопада, 2020 р., 09:18
Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії, у Житомирській області спостерігається стабільно високий рівень захворюваності на коронавірусну інфекцію. Як повідомив в.о. директора ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр” Юрій Лутай, станом на 09:00 04.11.2020 (за минулу добу – 03 листопада) зареєстровано — 367 нових лабораторно підтверджених випадків.
04 Листопада, 2020 р., 09:15
За минулу добу в Україні зафіксовано 9524 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 313, медпрацівників – 408).
03 Листопада, 2020 р., 15:09
3 листопада, під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля відбулася Всеукраїнська нарада з питань формування та реалізації державної політики у сфері прав дітей, зокрема щодо забезпечення права дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на сімейне виховання.
03 Листопада, 2020 р., 13:45
Понад 2300 жителів Коростеня та чотирьох сіл Коростенського району залишилися без газопостачання через автопригоду – автомобіль пошкодив газопровід. Аварія сталася 3 листопада вночі.
03 Листопада, 2020 р., 09:59
Президент України Володимир Зеленський очікує від оновленого складу Комісії з питань правової реформи напрацювань щодо судової реформи вже найближчим часом. Про це Глава держави заявив у спецвипуску програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV у понеділок.
03 Листопада, 2020 р., 08:58
Міністерство охорони здоров’я України запустило роботу контакт-центру з протидії поширенню COVID-19. Відтак, зателефонувавши за номером 0-800-60-20-19, кожен громадянин може отримати офіційну та вичерпну інформацію з усіх питань щодо COVID-19. Про це під час щоденного брифінгу повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.
03 Листопада, 2020 р., 08:56
В Україні зафіксовано 8 899 (з них дітей – 346, медпрацівників – 401) нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.
02 Листопада, 2020 р., 15:54
Платформа SheExports у партнерстві з дослідницькою компанією Gradus Research та аналітичним центром Advanter Group на замовлення Офісу з просування експорту України, в рамках проєкту «Застосування та реалізація Угоди про асоціацію ЄС-Україна у сфері торгівлі», що впроваджується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, проводить дослідження Business Index. Це системне опитування власників та керівників малого та середнього бізнесу, з метою виявлення впливу наслідків економічної кризи, пандемії COVID-19 та очікувань на 2021 року.
02 Листопада, 2020 р., 15:51
З 1 по 30 листопада в українській Вікіпедії проходитиме Конкурс наукових фотоографій та зображень, приурочений до Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку, який відзначають 10 листопада.