11 Листопада, 2020 р., 09:34
Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії, у Житомирській області спостерігається стабільно високий рівень захворюваності на коронавірусну інфекцію. Як повідомив в.о. директора ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр” Юрій Лутай, станом на 09:00 11.11.2020 (за минулу добу – 10 листопада) зареєстровано — 578 нових лабораторно підтверджених випадків.
11 Листопада, 2020 р., 09:27
10 611 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 11 листопада 2020 року. Зокрема, захворіли 350 дітей та 493 медпрацівники.
11 Листопада, 2020 р., 09:23
У зв’язку з несприятливою епідемічною ситуацією, яка склалася в усьому світі, Президент України Володимир Зеленський ініціює розробку програми «Здорова нація», яка міститиме практичні рекомендації громадянам щодо зміцнення здоров’я, профілактики захворювань та подолання їхніх наслідків, щоб люди не залишалися сам на сам зі своїми недугами, зокрема спричиненими коронавірусом. Про це йшлося на селекторній нараді під головуванням Президента.
10 Листопада, 2020 р., 14:33
Прогрес України в питаннях євроінтеграції за останній рік обговорено на 6-му засіданні підкомітету Україна-ЄС з економічного та іншого секторального співробітництва. У заході взяла участь заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Ірина Ставчук.
10 Листопада, 2020 р., 11:15
Сьогодні голова Коростенської районної державної адміністрації спільно із своїм заступником Артемом Майдаником, за участі керівників лікувальних закладів та медичних установ Коростенського району, а саме директора КНП "Коростенська центральна районна лікарня Коростенської районної ради" Алли Желєзнякової та головного лікаря КНП "Коростенський районний центр ПМСД" Коростенської районної ради Наталки Бугайової взяли участь в онлайн-нараді, яку провів голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко.
10 Листопада, 2020 р., 10:33
З них дітей - 410, медпрацівників – 445. Також за останню добу:
10 Листопада, 2020 р., 10:31
Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії, у Житомирській області спостерігається стабільно високий рівень захворюваності на коронавірусну інфекцію. Як повідомив в.о. директора ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр” Юрій Лутай, станом на 09:00 10.11.2020 (за минулу добу – 09 листопада) зареєстровано — 646 нових лабораторно підтверджених випадків.
10 Листопада, 2020 р., 10:22
Президент України Володимир Зеленський провів селекторну нараду з представниками Кабінету Міністрів і правоохоронних органів для контролю ситуації з поширенням та запобіганням коронавірусній інфекції. Прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив актуальні дані щодо епідемічної ситуації, а також поінформував, що за минулий тиждень ще 10 лікарень почали приймати хворих на COVID-19. Крім того, він зазначив, що кількість ліжок для таких недужих збільшили на 4400, і що уряд продовжує нарощувати кількість тестувань.
09 Листопада, 2020 р., 15:23
Міністерство охорони здоров’я України пропонує посилити карантинні заходи. Їх вже найближчими днями розглянуть на засіданні Уряду. Про це під час щоденного брифінгу повідомив Міністр охорони здоров’я  України Максим Степанов.
09 Листопада, 2020 р., 13:59
Держенергоефективності підготувало законодавчі зміни щодо створення умов для стимулювання енергетичної утилізації відходів та використання відновлювального палива з відходів. З цього приводу Агентство організувало онлайн-обговорення законопроекту із представниками Міненерго, Міндовкілля, Мінрегіону та стейкхолдерами.