Охорона здоров’я

01 Листопада, 2023 р., 14:00
Щорічно, 29 жовтня, відзначається Всесвітній день боротьби з інсультом.
30 Жовтня, 2023 р., 14:36
Раннє втручання – це система послуг та підтримки для дітей до 4-х років, які виявляють порушення у розвитку або мають ризик їх виникнення. Мета раннього втручання полягає у виявленні та адекватній реакції на можливі проблеми або відхилення у розвитку дитини на ранніх етапах, щоб оптимізувати її можливості для здорового та гармонійного розвитку.
30 Жовтня, 2023 р., 11:00
Інсульт подекуди вважають ризиком старшого віку, але це не так. Адже 10-15% інсультів у розвинених країнах стаються в людей від 17 до 50 років, а в Україні цей показник ще гірший. Інфаркти та інсульти в Україні “молодшають” - про це заявив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко на Всеукраїнському з’їзді серцево-судинних хірургів у Києві. Чому так і що можна вдіяти, аби запобігти інсультам та їхнім наслідкам?
26 Жовтня, 2023 р., 14:43
Серцево-судинні захворювання – це передусім наслідок способу життя: що більше шкідливого ми практикуємо, то більше ризикуємо пережити інфаркт чи розвинути ішемічну хворобу серця. Вік і спадковість також мають вплив на ризик розвитку хвороб серця і судин, але він значно менший за вплив способу життя, та й вдіяти з віком і генами ми нічого не можемо. Інша річ – фактори ризику, що піддаються впливу. Зосередьмося на них.
26 Жовтня, 2023 р., 14:02
Нагадаємо, що від 24 лютого 2022 року працюють евакуаційні рейси для українців, які постраждали внаслідок війни. На сьогодні завдяки активній міжнародній підтримці та взаємодії МОЗ із партнерами евакуйовано майже 4 тисячі громадян до закордонних клінік на лікування та/або реабілітацію.
12 Жовтня, 2023 р., 10:33
Аби посилити лідерський потенціалу серед кадрів системи громадського здоров’я Міністерство охорони здоров’я України за підтримки ВООЗ ініціює «Програму лідерства для громадського здоров’я». Мета програми – побудувати сильну спільноту професіоналів-лідерів, які стануть рушійною силою розвитку системи громадського здоров’я в Україні.
09 Жовтня, 2023 р., 12:17
Нашому суспільству потрібно прийняти цю нову реальність і навчитися правильно комунікувати з цими людьми, щоб зробити їхню адаптацію якомога легшою.
03 Жовтня, 2023 р., 16:31
Ще влітку 2021 року Україна стала однією з перших держав, які не є членами ЄС, але приєдналися до Довірчої мережі ЄС, та отримали визнання всіма державами-членами мережі сформованих COVID-сертифікатів. До слова, Україна стала однією з перших країн світу, чиї COVID-сертифікати в застосунку «Дія!» ЄС офіційно визнав. Загалом українці згенерували 12,2 млн COVID-сертифікатів у Дії.
02 Жовтня, 2023 р., 10:49
1 жовтня 2023 вводиться в дію Закон України від 06.09.2022 р. № 2573 «Про систему громадського здоров’я», який набув чинності 1 жовтня 2022 року. Закон дозволяє створити комплексну систему громадського здоров’я та інтегрувати її в європейську мережу відповідно до світових стандартів.
28 Вересня, 2023 р., 12:05
Один із найбільш поширених міфів – отримати протез можливо лише за власні кошти. Насправді, реальність – протилежна.