Управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області

16 Вересня, 2021 р., 19:08
15.09.2021 при районній державній адміністрації  проведено засідання комісії  з визначення напрямів та  об’єктів, на які у 2020 році буде  спрямовано субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.
10 Вересня, 2021 р., 10:43
Департаментом  соціального захисту населення   9 вересня 2021 проведено семінар-навчання для відповідальних осіб райдержадміністрацій, міських, сільських, селищних рад, до компетенції яких віднесені питання реалізації державної сімейної політики.
09 Вересня, 2021 р., 09:28
7 вересня 2021 року управлінням соціальної політики Коростенського району Житомирської області проведено  робочу нараду за участю  керівника та начальників  відділів управління.
03 Вересня, 2021 р., 09:45
Управління соціальної політики Коростенської РДА повідомляє, що постановою КМУ від 11.08.2021 року №835 «Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю» внесено наступні зміни: після установлення лікарсько-консультативною комісією закладу охорони здоров’я причинного зв’язку інвалідності з пораненням чи іншим ушкодженням здоров’я від вибухонебезпечних предметів, отриманим дитиною з інвалідністю до 18 років, заклад охорони здоров’я у триденний строк зобов’язаний надіслати до органу соціального захисту населення за місцем проживання законного представника дитини з інвалідністю медичний висновок лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я з установлення причинного зв’язку інвалідності з пораненням чи іншим ушкодженням здоров’я від вибухонебезпечних предметів, отриманим дитиною з інвалідністю до 18 років.
05 Серпня, 2021 р., 09:38
30 серпня відзначається Міжнародний день жертв насильницького зникнення.
30 Липня, 2021 р., 10:00
День був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН в резолюції від 18 грудня 2013 року.
15 Липня, 2021 р., 09:00
Основна мета проєкту –сприяння реінтеграції ветеранів через допомогу в перекваліфікації, підвищенні кваліфікації та працевлаштуванні.
12 Липня, 2021 р., 11:08
Міністерство соціальної політики, як національний координатор у сфері протидії торгівлі людьми, розпочинає інформаційну кампанію щодо обізнаності населення з питань протидії торгівлі присвячену Всесвітньому дню протидії торгівлі людьми (30 липня).
08 Липня, 2021 р., 10:24
8 липня в Україні відзначається День родини.
02 Липня, 2021 р., 14:15
Відповідно до Указу Президента України від 7 травня 2021 року № 188 «Про присвоєння почесного звання «Мати – героїня» 50 жінкам Житомирщини присвоєно почесне звання «Мати-героїня», з них 10 жінкам з Коростенського району.