Управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області

15 Грудня, 2021 р., 16:32
Компенсації за надання соціальних послуг з догляду, призначені відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.2004 року №558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги» проводяться до втрати особою такого права або до 31.12.2022 року.
13 Грудня, 2021 р., 23:26
19  січня 2022 року у Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів проходитимуть слухання на тему: «Соціальний захист ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
13 Грудня, 2021 р., 23:01
9 грудня 2021 року управлінням соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації  проведено онлайн-нараду з питань:
25 Листопада, 2021 р., 09:49
23 листопада 2021 року управлінням соціальної політики Коростенського району Житомирської області проведено онлайн-нараду за участю заступника начальника управління – начальника відділу по роботі з персоналом та юридичного забезпечення, начальників відділів управління, відділів: №1 (Народичі), № 2 (Лугини), №3 (Овруч), № 4 (Олевськ), № 5 (Малин) УСП Коростенської РДА по питаннях щодо організації роботи та взаємодії у сфері соціального захисту між управлінням та громадами району, забезпечення проведення верифікації та моніторингу державних виплат, надання всіх видів соціальних допомог, пільг, субсидій, компенсацій жителям району, розглянуто інші питання стосовно соціального захисту населення.
18 Жовтня, 2021 р., 11:22
Європейський день боротьби з торгівлею людьми започаткований 18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища.
01 Жовтня, 2021 р., 13:38
У Житомирській області заплановано проведення виставки плакатів та малюнків учнів загальноосвітніх закладів «Ні – торгівлі людьми», «Моє життя – свобода!».
27 Вересня, 2021 р., 14:14
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 року №854 «Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» постраждалі громадяни мають право самостійно обирати чи отримувати послуги із санаторно-курортного лікування чи отримувати компенсацію замість путівки.
23 Вересня, 2021 р., 11:50
Субсидія призначається виходячи з єдиних для всієї України соціальних норм житла та нормативів споживання житлово-комунальних послуг, які встановлено постановою Уряду від 06.08.2014 № 409 (зі змінами).
17 Вересня, 2021 р., 14:56
За результатами голосування в онлайн конкурсі, присвяченому до Дня батька найбільшу кількість впобобайок за вітальну відеолистівку в соціальній мережі фейсбук набрала учениця Липниківської ЗЗСО І-ІІІ ступенів Боровська Марія, яка посіла перше місце.