09 Грудня, 2021 р., 15:12
В ході проведення Місячника Безпеки Життєдіяльності та згідно доручення ДСНС України від 23.11.2021 р. №В-431 09.12.2021 року працівниками Коростенського РУ проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу з школярами Коростенського міського ліцею №11.
06 Грудня, 2021 р., 09:03
Під час похолодання різко зростають кількість та загроза виникнення пожеж через необережне використання електрообігрівачів та опалювальних печей, а саме їхню несправність, коротке замикання внаслідок перевантаження електромереж тощо. За усім цим – життя та здоров’я людей, добробут громадян та їхня безпека.
03 Грудня, 2021 р., 14:50
03 грудня 2021 року працівниками відділу запобігання надзвичайних ситуацій Коростенського районного управління ГУ ДСНС України у Житомирській області продовжується перевірка виконання вимог субєктами господарювання Закону України "Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції", а саме законність та якість піротехнічної продукції, яка реалізується.
01 Грудня, 2021 р., 12:59
В ході проведення Місячника Безпеки Життєдіяльності та згідно доручення ДСНС України від 23.11.2021р. №В-431 01.12.2021 року працівниками Коростенського РУ разом з працівниками поліції та соціального захисту Горщиківського ТГ проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу зі школярами Горщиківського ліцею та проведено відпрацювання населених пунктів громади щодо запобігання пожеж.
17 Листопада, 2021 р., 15:15
Керівництво Коростенського районного управління, 3 державного пожежно-рятувального загону, 8 державної пожежно-рятувальної частини та 37 державного пожежно-рятувального поста Головного управління ДСНС України у Житомирській області звертається до Вас з проханням не укривати інформацію, якщо ви стали свідком незаконних дій з боку співробітників державної служби надзвичайних ситуацій. За порушення нормативних актів співробітниками ДСНС законодавством України передбачається покарання осіб причасних до корупційних діянь.
16 Листопада, 2021 р., 10:07
16.11.о 6:50 на пункт зв’язку частини поступило повідомлення про загоряння господарської будівлі в селі Веселівка Коростенського району.
27 Жовтня, 2021 р., 14:53
27.10.2021 працівниками Коростенського районного управління проведено відпрацювання населених пунктів Стремигородського старостинського округу ( с.Стремигород, с. Діброва та с. Майданівка) щодо недопущення пожеж пов'язаних з пічним опаленням та дії під час виявлення ВНП.
13 Жовтня, 2021 р., 13:46
З метою дотримання правил безпеки при застосуванні піротехнічних засобів та запобігання жахливих наслідків від розваг з піротехнічними засобами, Коростенське районне управління Головного управління ДСНС України у Житомирській області нагадує про необхідність дотримання правил при купівлі, зберіганні, використанні петард, феєрверків та інших видів піротехніки.
23 Вересня, 2021 р., 11:38
23 вересня о 0 годин 50 хвилин від випадкових очевидців надійшло повідомлення про загорання автомобіля по вулиці Жмаченка (орієнтовно біля районної лікарні) в м. Коростень.
23 Вересня, 2021 р., 09:04
Керівництво Коростенського районного управління 3 державного пожежно-рятувального загону, 8 державної пожежно-рятувальної частини та 37 державного пожежно-рятувального поста Головного управління ДСНС України у Житомирській області звертається до Вас з проханням не укривати інформацію, якщо ви стали свідком незаконних дій з боку співробітників державної служби надзвичайних ситуацій. За порушення нормативних актів співробітниками ДСНС законодавством України передбачається покарання осіб причасних до корупційних діянь.