Логотип Diia Державний Герб України

Коростенське районне управління Головного управління ДСНС України у Житомирській області

04 Лютого, 2022 р., 08:22
В четвер, 3 лютого,  працівниками Коростенського районного управління ГУ ДСНС України у Житомирській області проведено інструктаж в КУ "Коростенський геріатричний панціонат для ветеранів війни та праці Житомирської обласної ради".
02 Лютого, 2022 р., 10:37
1 лютого працівниками Коростенського районного управління спільно з працівниками ювенальної превенції Коростенського районного управління національної поліції проведено профілактичне відпрацювання селі Кожухівка Коростенського району.
31 Січня, 2022 р., 11:13
Тонкий лід є найпоширенішою небезпекою в осінньо-зимовий період. З настанням холодів щороку відбувається чимало трагедій, пов’язаних із загибеллю людей на водоймах, вкритих кригою.
28 Січня, 2022 р., 10:33
Керівництво Коростенського районного управління, 3 державного пожежно-рятувального загону, 8 державної пожежно-рятувальної частини та 37 державного пожежно-рятувального поста Головного управління ДСНС України у Житомирській області звертається до Вас з проханням не укривати інформацію, якщо ви стали свідком незаконних дій з боку співробітників державної служби надзвичайних ситуацій. За порушення нормативних актів співробітниками ДСНС законодавством України передбачається покарання осіб причасних до корупційних діянь.
25 Січня, 2022 р., 13:30
25.01.2022 працівниками Коростенського районного управління проведено профілактичне відпрацювання щодо недопущення загибелі людей на кризі водойми на р. Уж, с. Поліське.
25 Січня, 2022 р., 13:20
25.01.2022 працівниками Коростенського районного управління проведено профілактичне відпрацювання населених пунктів Ушомирської ОТГ а саме сіл Поліське та Рудня поліська. Проведено роз'яснювальну бесіду з учнями Поліського ліцею та дитячого навчального закладу, працівниками амбулаторії та населенням.
25 Січня, 2022 р., 13:17
Для запобігання надзвичайних ситуацій та пожеж до та під час опалювального сезону громадяни повинні знати основні правила пожежної безпеки. Майже кожній пожежі можна запобігти! Для цього слід обов’язково обговорювати в родині не тільки заходи щодо запобігання пожежі, а й порядок дій у разі її виникнення: виклик пожежно-рятувальної служби «101», першочергова евакуація дітей, гасіння пожежі на початковій стадії, безпечні маршрути виходу з приміщення. Обов’язково роз’яснюйте дітям про небезпеку, яку приховує у собі вогонь.
24 Січня, 2022 р., 13:00
Рятувальники Коростенщини продовжують роботу щодо профілактики пожеж та загибелі людей на них. 21 січня 2022 року спільно з педставниками поліції, служби у справах дітей та центру соціального захисту Народицької селищної ради провели рейдове відпрацювання багатодітних сімей в населених пунктах с.Залісся, с. Давидки, с.Грезля, с. Яжберень.
17 Січня, 2022 р., 10:41
19 січня всі православні християни відзначатимуть одне з головних свят – Водохреща. Для того, щоб свято не обернулося трагедією необхідно чітко дотримуватися правил поведінки перебування на воді та льоду. Щорічно рятувальники забезпечують безпеку цих заходів. Для цього чітко визначаються місця для купання, обстежуються днища водоймищ та вживаються додаткові заходи безпеки. Тож, всі охочі зможуть належно вшанувати християнські традиції у спеціально обладнаному для цього місці, без ризику для життя.
14 Січня, 2022 р., 10:17