Коростенське районне управління Головного управління ДСНС України у Житомирській області

28 Липня, 2021 р., 19:31
О 18:18 на пункт зв’язку частини 8 державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення, про те що по вул. С.Кемського сталося ДТП.
26 Липня, 2021 р., 10:01
Сьогодні в ранці о 8 годині 55 хвилин надійшло повідомлення від очевидців про те, що між селами Білошиці і Ходачки Коростенського району виникло загоряння легкового автомобіля.
25 Липня, 2021 р., 13:26
24 липня о 17:12 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння сухої рослинності в м. Овруч Коростенського району.
25 Липня, 2021 р., 13:23
24 липня о 23:06 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що терміново необхідна допомога рятувальників у транспортуванні травмованої дитини. Пригода трапилася в Древлянському парку м. Коростень.
15 Липня, 2021 р., 11:42
Повідомлення про пожежу до служби порятунку надійшло 14 липня о 21 годині 20 хв. Очевидці один за одним сповіщали про дим, який виходив з квартири шостого поверху.
26 Червня, 2021 р., 10:59
24 червня о 6 годині 40 хвилин надійшло повідомлення про загорання в квартирі на третьому поверсі п'ятиповерхівки, що по вулиці Київській у місті Коростені. Налякані мешканці сповіщали про щильне задимлення по всій сходовій клітці під'їзду. Враховуючи отриману інформацію до місця виклику було направлено три відділення рятувальників, керету екстреної медичної допомоги та газову аварійну службу.
17 Червня, 2021 р., 14:11
Керівництво Коростенського районного управління Головного управління ДСНС України у Житомирській області звертається до мешканців Коростенського районну з проханням дотримуватися правил пожежної безпеки та правил поведінки на водних об’єктах під час відпочинку на природі.
27 Травня, 2021 р., 15:38
27.05.2021 о 12:53 року на ОКЦ Головного управління ДСНС України у Житомирській області надійшло повідомлення, що в смт. Іршанск вул. Лісна 1а, Коростенського району під час ремонту власного автомобіля ГАЗЕЛЬ відбулося зміщення авто з опор на власника.
27 Травня, 2021 р., 11:56
Керівництво Коростенського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області звертається до Вас з проханням не укривати інформацію, якщо ви стали свідком незаконних дій з боку працівників державної служби надзвичайних ситуацій. За порушення нормативних актів працівниками ДСНС законодавством України передбачається покарання осіб причасних до корупційних діянь.
24 Травня, 2021 р., 15:49
Сьогодні о 14 годині 25 хвилин надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, яка сталася на трасі Київ-Ковель в районі села Зубівщина.