28 Вересня, 2021 р., 14:39
Цьогоріч виповнюються 80-ті роковини від початку масових розстрілів, здійснених гітлерівцями у Бабиному Яру 29–30 вересня 1941 року.
17 Вересня, 2021 р., 14:14
Сьогодні, 17 вересня, перша заступниця голови Житомирської облдержадміністрації Наталія Остапченко провела брифінг щодо енерготарифів в опалювальному сезоні 2021/2022.
16 Вересня, 2021 р., 14:21
Відеоприклади роботи програми Президента України "Велике будівництво" в Житомирській області.
14 Вересня, 2021 р., 18:04
Сьогодні, 14 вересня, заступник голови Житомирської облдержадміністрації Юрій Оханський провів брифінг щодо епідеміологічної ситуації та вакцинації населення області проти COVID-19, зокрема освітян.
08 Вересня, 2021 р., 12:27
Наприкінці літа цього року Коростенське ТМР в присутності членів президії товариства та членів організації Коростенського лісомисливського господарства знову випустили у природне середовище в кількості 100 голів від маточного поголів’я фазана мисливського. Наразі, 1 вересня 2021 року Представники ГО «Коростенське товариство мисливців та рибалок» провели додатковий випуск фазана мисливської породи у кількості 75 голів.
08 Вересня, 2021 р., 09:35
У рамках соціального проєкту Президента України Володимира Зеленського «Активні парки – локації здорової України» та з нагоди відзначення Тижня спорту сьогодні, 07 вересня, відбулося урочисте відкриття оздоровчих майданчиків у смт Попільня та місті Бердичів.
07 Вересня, 2021 р., 12:26
Продовжуємо розповідати про цікавих людей, їх захоплення, про земляків, українців, які живуть і працюють поряд з нами. Днями ми завітали в гості до дуже цікавої, неординарної людини, людини, що плекає любов до землі, до природи – до Валерія Кончаківського.
30 Серпня, 2021 р., 19:06
Сьогодні, 30 серпня, в рамках робочої поїздки голови Фонду державного майна України Дмитра Сенниченка заступник голови Житомирської ОДА з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександр Федько поспілкувався з журналістами щодо приватизації об’єктів на Житомирщині.
15 Серпня, 2021 р., 08:59
А передувало цьому проєкту зустріч начальника відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Коростенської РДА Ірини Вознюк зі спеціалістами райдержадміністрації та їх дітьми на тему: «Ти у мене єдина», присвячена головному святу нашої держави – Дню незалежності України.
13 Серпня, 2021 р., 15:07
Перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко дала інтерв’ю новинному порталу «20 хвилин» щодо перебігу вакцинації та Великого будівництва на Житомирщині.