Безбар’єрність

28 Січня, 2022 р., 09:29
Для впровадження принципів безбар’єрності під час комунікацій в роботі органів влади та формування довіри між громадянами та представниками влади, Мінцифра пропонує освітній серіал «Держава без бар’єрів» на платформі Дія.Цифрова освіта.
27 Січня, 2022 р., 14:44
Представник Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю в Житомирській ОДА Неля Ковалюк разом з експертами громадських організацій осіб з інвалідністю Житомирщини здійснили гендерний аудит доступності ЦНАПу Коростишівської територіальної громади.
25 Січня, 2022 р., 13:58
Чимало років безбар’єрність асоціювалася у багатьох людей лише з подоланням фізичних перешкод – облаштуванням пандусів і підіймачів. Насправді ж це поняття ширше і стосується, без перебільшення, кожного.
24 Січня, 2022 р., 13:51
У Міністерстві освіти і науки відбувся інформаційний захід «Година безбар’єрності», який об’єднав працівників сфери освіти навколо обговорення важливості формування безбар’єрної комунікації.
19 Січня, 2022 р., 14:52
Міністерство цифрової трансформації України запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка покликана забезпечити українців вільним доступом до вдосконалення своїх навичок.
18 Січня, 2022 р., 15:35
На засіданні Уряду 12 січня 2022 року внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 3 березня 2020 р. № 166, якими удосконалено механізм надання громадським об’єднанням осіб з інвалідністю фінансової підтримки за рахунок коштів державного бюджету для реалізації програм, розроблених інститутами громадянського суспільства.
10 Січня, 2022 р., 11:32
Ініціатива та флагманський проєкт першої леді Олени Зеленської, який вона презентувала у вересні 2021 року, «Довідник безбар’єрності» розширюється.
05 Січня, 2022 р., 11:48
Кожен другий українець у віці 50+ принаймні один раз зіштовхувався з дискримінацією за віком. Про це свідчать результати соціологічного дослідження, яке на замовлення «1+1 media» провела агенція «Info Sapiens».
04 Січня, 2022 р., 15:20
У грудні 2019 року Генеральна Асамблея ООН прийняла рішення щороку 4 січня відзначати Всесвітній день азбуки Брайля з метою підвищення обізнаності про значення азбуки для реалізації прав людини сліпих і слабозорих людей.
29 Грудня, 2021 р., 11:07
Перша леді України Олена Зеленська підбила підсумки першого року участі нашої країни у «Партнерстві Біарриц».