25 Травня, 2023 р., 10:19
Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 25.05.23 орієнтовно склали:
25 Травня, 2023 р., 08:16
Слава Україні! Розпочалася чотириста п’ятдесята шоста доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої країни.
24 Травня, 2023 р., 16:13
Сьогодні, 24 травня, відбулася нарада з питань підготовки до складання Національного мультипредметного тесту.
24 Травня, 2023 р., 08:13
Протягом минулої доби противник завдав 41 авіаційного удару та здійснив 53 обстріли з реактивних систем залпового вогню. Постраждали мирні мешканці, зруйновано та пошкоджено приватні житлові будинки та інша цивільна та адміністративна інфраструктура.
23 Травня, 2023 р., 14:50
23 травня Україна вшановує пам’ять всіх Героїв, які боролися за суверенітет і незалежність нашої країни. А також, можна сміливо сказати, що сьогодні вся Україна молиться за тих, хто зараз виборює нашу свободу, територіальну цілісність та право жити у вільній, незалежній державі. Це воїни-лицарі Київської Русі, козаки часів Гетьманщини, повстанці, Українські Січові Стрільці, воїни армій УНР і УПА, АТО/ООС, Герої Небесної сотні та бійці російсько-української війни.
23 Травня, 2023 р., 10:50
Можете подати заяву про заміну посвідчення в застосунку Дія та забрати готове водійське в сервісному центрі МВС. Або ж взагалі відмовитися від пластикового документа й отримати е-посвідчення водія.
23 Травня, 2023 р., 10:24
20 травня набув чинності Закон від 02.05.2023 № 3058-IX "Про затвердження Указу Президента України "Про продовження строку проведення загальної мобілізації"".