04 Травня, 2023 р., 16:49
Сьогодні, 04 травня 2023 року до наймасштабнішого прибирання країни долучились працівники Коростенської районної військової адміністрації. Спільними зусиллями було прибрано територію навколо адмінбудівлі державної установи, приведено до ладу територію внутрішнього двору та паркувальної зони, висаджено квіти.
04 Травня, 2023 р., 12:12
Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» встановлено День пам’яті та примирення, який відзначається щороку 8 травня з метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939–1945 років.
04 Травня, 2023 р., 10:22
Відповідні проекти законів «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» (№ 9259) та «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку проведення загальної мобілізації» (№ 9260) підтримали 324 та 333 парламентарії відповідно.
04 Травня, 2023 р., 10:12
Управлінням національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА спільно з ЖОМГО «Паритет» сьогодні, 04 травня, о 14:00 проводитиметься вебінар «Вплив гендерних стереотипів на молодь».
04 Травня, 2023 р., 10:07
Управлінням національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА спільно з громадською організацією «Інститут Креативних Інновацій» та за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) заплановано проведення базового тренінгу «Молодіжний працівник».
03 Травня, 2023 р., 16:12
Якщо ви відпочиваєте на природі, необхідно пам'ятати, що порушення правил пожежної безпеки несе загрозу навколишньому середовищу і становить небезпеку для вашого життя.
03 Травня, 2023 р., 14:35
У Житомирській області стартує пілотна програма фінансових виплат для домогосподарств з дітьми, які втратили одного або обох годувальників в результаті військових дій, від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) за підтримки виконовчаго партнера фонду в регіоні ГО «НУО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн».