09 Березня, 2021 р., 13:53
Найближчим часом в Україні розпочне роботу Центр протидії дезінформації, який у майбутньому має стати міжнародним хабом протидії дезінформації та пропаганді в усьому світі. Про це заявив Президент Володимир Зеленський у своєму виступі на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Культура, медіа, туризм».
09 Березня, 2021 р., 12:13
Щорічно українці вшановують пам’ять Великого Кобзаря, українського поета, письменника, художника, громадського діяча, філософа, політика, фольклориста,  людини, яка присвятила своє життя збереженню і поширенню самобутньої народної мудрості тісно пов’язаній з стародавньою козацькою культурою і звичаями України - Тараса Григоровича Шевченка.
09 Березня, 2021 р., 10:53
Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії, у Житомирській області щодня зростає кількість нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.
09 Березня, 2021 р., 09:16
Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії, у Житомирській області стрімко зросла кількість нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. Як повідомив заступник директора ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр” Юрій Лутай, станом на 09:00 09.03.2021 (за минулу добу – 08 березня) зареєстровано 67 нових лабораторно підтверджених випадків.
09 Березня, 2021 р., 09:08
Сьогодні, 09 березня, Президент України Володимир Зеленський візьме участь у Всеукраїнському форумі «Україна 30. Культура, медіа, туризм», який триватиме у Києві три дні.
08 Березня, 2021 р., 11:14
Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії, у Житомирській області стрімко зросла кількість нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. Як повідомив заступник директора ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр” Юрій Лутай, станом на 09:00 08.03.2021 (за минулу добу – 07 березня) зареєстровано 570 нових лабораторно підтверджених випадків.
08 Березня, 2021 р., 10:22
Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії, в Коростенському районі зокрема та Житомирській області загалом зростає кількість нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.
07 Березня, 2021 р., 13:09
Синоптики попереджають про сильні пориви західного вітру до 20 м/с упродовж 7 березня. Але прогнозують без опадів. Температура вночі -2..-7°, вдень +2..+7°.