12 Березня, 2021 р., 13:58
Президент України Володимир Зеленський утворив Консультативну раду з питань забезпечення гарантій прав і основоположних свобод осіб, які брали участь у захисті України. Відповідний указ № 93/2021 Глава держави підписав сьогодні.
12 Березня, 2021 р., 12:32
11 березня за участю Міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова відбулося перше засідання секторальної робочої групи «Енергоефективні будівлі та реформа централізованого теплопостачання».
12 Березня, 2021 р., 09:37
Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії, у Житомирській області щодня зростає кількість нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.
12 Березня, 2021 р., 09:22
Через недотримання карантинних та профілактичних заходів у Житомирській області щодня реєструються нові випадки захворювання на коронавірусну інфекцію та зростає кількість летальних випадків внаслідок захворювання на COVID-19. За минулу добу на Житомирщині зареєстровано 11 летальних випадків від коронавірусної інфекції. Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.
12 Березня, 2021 р., 08:31
Проблема протидії інформаційній війні та дезінформації вимагає скоординованих зусиль усіх державних органів, парламенту та громадянського суспільства, а також ресурсів міжнародних партнерів України. Про це заявив Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак на презентації Центру протидії дезінформації, яка відбулася в межах Всеукраїнського форуму «Україна 30. Культура, медіа, туризм».
12 Березня, 2021 р., 08:19
Як повідомляє Міністерство охорони здоров’я України, за добу 10 березня в Україні щеплено проти COVID-19 5 898 людей, всього від початку вакцинальної кампанії – 29 378.
12 Березня, 2021 р., 08:14
Сьогодні, 11 березня, відбулася нарада щодо координації діяльності з питань дотримання вимог законодавства України у сфері поводження з відходами та визначення першочергових заходів стосовно інвентаризації місць видалення відходів, недопущення утворення стихійних і несанкціонованих сміттєзвалищ та їх ліквідації, зменшення обсягів утворення відходів на підзвітних територіях міських, селищних, сільських рад, лісового фонду, вздовж автодоріг.
12 Березня, 2021 р., 07:31
Міністерство охорони здоров’я України зареєструвало вакцину CoronaVac виробництва компанії Sinovac Biotech Ltd. Про це на брифінгу повідомив Заступник Міністра охорони здоров’я України Ігор Іващенко.
11 Березня, 2021 р., 19:11
На виконання постанови КМУ №154 від 24.02.2021 року на території регіонів із “червоним” рівнем небезпеки з 12.03.2021 року на час дії карантину (поки що до 17 березня 2021р) призупиняється курсування громадського транспорту, міських, приміських та міжміських автобусів і маршруток по всій Житомирській області. Тобто, не їздитимуть міські маршрутки по Коростеню, в межах району та нашої області.