04 Липня, 2021 р., 09:41
Часто завдяки саме судовим експертам невинних виправдовують, а винні несуть покарання за скоєне. У руках цих фахівців деколи знаходяться не просто докази, а долі людей. І від того, наскільки точними та об'єктивними вони виявляться в своїй експертизі, може докорінно зміниться розслідування злочину. Саме за допомогою цих людей вершиться правосуддя: не на припущеннях і здогадках, а на фактах і доказах. Словом, професія судового експерта важлива і необхідна.
02 Липня, 2021 р., 09:16
Шановні працівники Національної поліції Коростенщини! Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем Національної поліції!
02 Липня, 2021 р., 08:54
Шановні податківці! Щиро вітаємо вас із святом – Днем податківця України! Завдяки вашій ефективній та наполегливій роботі забезпечується наповнення бюджету району, області та держави в цілому. Авторитет влади, рівень довіри до неї значною мірою залежить також від авторитету податкової служби у суспільстві.
01 Липня, 2021 р., 13:00
В 1998 році Міністерством внутрішніх справ України було офіційно затверджено 1-е липня професійним святом слідчих органів внутрішніх справ України.
01 Липня, 2021 р., 09:15
Відповідно до Наказу Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва від 30 червня 2009 року № 111 1 липня відзначається як День державного реєстратора.
01 Липня, 2021 р., 09:09
Шановні архітектори Коростенського району!
27 Червня, 2021 р., 08:00
В останню неділю червня в Україні традиційно відзначається День молоді, а 28 червня 2021 року українці відзначатимуть державне свято – 25-ту річницю прийняття Конституції України.
23 Червня, 2021 р., 08:00
Праця кожного державного службовця є надзвичайно важливою в діалозі народу з владою та несе відповідальність за стан справ у суспільстві. Це відповідальна та нелегка праця, яка потребує самовідданості та професійності.
20 Червня, 2021 р., 08:36
Шановні жителі Коростенського району! Щиро вітаємо вас з великим християнським святом - Днем Святої Трійці, або, як його називають в народі – Зеленими святами!
20 Червня, 2021 р., 08:34
Сьогодні своє "професійне свято" відзначають татусі. В цей радісний день хочемо від щирого серця побажати всім батькам успіхів у всіх справах і починаннях, більше яскравих, позитивних емоцій в житті, нескінченної молодості, мужності, терпіння і сил. Нехай енергія переповнює, а життєрадісність і оптимізм допомагають у всьому. Щастя і добробуту! З Днем батька!