05 Лютого, 2021 р., 08:00
Щирі вітання з нагоди ювілейного дня народження сьогодні звучатимуть на адресу головного спеціаліста служби у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації Катерини Клименко.
02 Лютого, 2021 р., 09:00
Свій день народження сьогодні відзначає чарівна жінка, професіонал своєї справи, мудрий керівник, перший заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації Наталія Остапченко.
28 Січня, 2021 р., 09:00
Ювілейний день народження сьогодні відзначає начальник відділу грошових виплат і компенсацій управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Мирослава Савчук.
26 Січня, 2021 р., 08:00
Щиро і сердечно вітаємо з днем народження заступника голови Житомирської обласної державної адміністрації Віктора Михайловича Градівського!
25 Січня, 2021 р., 09:15
Сьогодні свій ювілейний день народження відзначає начальник відділу сімейної та гендерної політики управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Світлана Авраменко.
25 Січня, 2021 р., 08:00
Шановний пане Президенте! Щиро і сердечно вітаємо Вас з Днем народження!
22 Січня, 2021 р., 08:00
Шановні жителі Коростенського району!
21 Січня, 2021 р., 10:25
Свій ювілейний день народження сьогодні відзначає чудовий лікар, знавець людських сердець, прекрасна, чуйна, добра людина, лікар-кардіолог КНП "Коростенська центральна районна лікарня" Ушомирської сільської ради Дмитро Миколайович Супруненко.
19 Січня, 2021 р., 08:15
Сьогодні свій день народження відзначає начальник Управління соціальної політики Коростенської районної державної адміністрації Лілія Ситнік!
19 Січня, 2021 р., 08:00
Вітаємо вас з найбільшим християнським святом - Хрещенням Господнім! Це особливе свято, під час якого очищається душа від суєти і печалі, наповнюється вищим сенсом, світлом, добротою, любов’ю.