20 Червня, 2021 р., 08:26
Щиро вітаємо жителів цих громад, їх керівництво зі святом та від імені Коростенської районної державної адміністрації, Коростенської районної ради надсилаємо вітальні листівки з добрими побажаннями. Зі святом!
19 Червня, 2021 р., 08:50
У червні 2020 українські фермери отримали власне професійне свято — Кабінет Міністрів підтримав проєкт указу Президента України і заснував День фермера.
13 Червня, 2021 р., 12:06
Сердечно вітаємо усіх працівників легкої промисловості України з професійним святом! Легка промисловість – одна з найдавніших галузей народного господарства, яка робить значний внесок у розбудову економіки нашої держави. Щодня мільйони громадян користуються товарами легкої промисловості. Завдяки самовідданості працівників галузі та їх сумлінній праці урізноманітнюється споживчий ринок, підвищується якість та розширюється асортимент продукції.
07 Червня, 2021 р., 08:14
Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників водного господарства!
07 Червня, 2021 р., 08:12
В першу неділю червня, згідно Указу Президента від 20 серпня 2002 року, наша держава відзначає – День працівників місцевої промисловості. В цей день ми вшановуємо Вас, працівники місцевої промисловості, Вашу працю, адже місцева промисловість робить вагомий внесок, як у регіональний так і в загальнодержавний місцевий бюджет.
06 Червня, 2021 р., 07:31
Шановні журналісти! У вашій великій творчій сім’ї – професійне свято. З нагоди відзначення Дня журналіста щиро вітаємо всіх, хто свої думки, талант і вміння віддає служінню цій благородній справі.
05 Червня, 2021 р., 08:17
Найщиріші слова вітань з нагоди свята всім тим, хто береже природу і дбає про екологію нашої планети!
01 Червня, 2021 р., 10:08
Дорогі діти, шановні батьки!
01 Червня, 2021 р., 09:30
Сердечно вітаємо вас із Міжнародним днем захисту дітей!
29 Травня, 2021 р., 10:10
Шановні жителі міста Коростень та Коростенської територіальної громади!