20 Жовтня, 2021 р., 11:30
Свій день народження сьогодні відзначає сильна, добра, співчутлива людина, чудовий лікар, неперевершений хірург, завідувач хірургічного відділення КНП «Коростенська центральна районна лікарня Ушомирської сільської ради» Володимир Іванович Кожан.
14 Жовтня, 2021 р., 08:00
Дорогі захисники і захисниці України, шановні жителі Коростенського району!
10 Жовтня, 2021 р., 10:38
Майстри пензликів і олівців створюють неймовірні полотна, зачаровують всіх нас своїми картинами, дарують неймовірні емоції своїм талантом.
10 Жовтня, 2021 р., 10:25
Указом Президента від 5 жовтня 2004 року (№1178/2004) в Україні встановлено професійне свято — День працівників державної санітарно-епідеміологічної служби.
08 Жовтня, 2021 р., 09:11
В Україні День юриста відзначають 8 жовтня, згідно з Указом Президента №1022/97, шануючи тих, хто служить букві закону. Професія юриста вимагає від фахівців максимальної витримки, а деколи й холоднокровності, відмінної пам’яті, уміння вирішувати конфліктні ситуації та бездоганного знання законодавства.
03 Жовтня, 2021 р., 08:00
Сердечно вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників освіти! Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю. Щира подяка вам за постійну самопожертву і щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм.
01 Жовтня, 2021 р., 08:00
Ця дата – не нагадування про вік, а чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам, ветеранам війни, праці, пенсіонерам за вклад в розвиток нашої громади, за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість.
30 Вересня, 2021 р., 07:08
Відзначення цього свята на державному рівні засвідчує глибоку повагу нашого народу до своєї духовної спадщини та книги – джерела споконвічної мудрості й знань.
30 Вересня, 2021 р., 07:01
Шановні усиновлювачі, опікуни, піклувальники, прийомні батьки Коростенського району!
27 Вересня, 2021 р., 09:18
Щорічно 27 вересня по всьому світу відзначають День туризму, який у свій час, а саме в 1979 році був заснований Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристичної організації в одному з іспанських невеликих містечок — Торремоліно.