30 Квітня, 2021 р., 09:34
Вітаємо вас із професійним святом – Днем прикордонника! Захист кордону держави із сивої давнини до сьогодні залишається важливим, почесним та одним із найвідповідальніших обов’язків. Прикордонні війська стали важливою ланкою в системі зміцнення національної безпеки, захисту політичних, економічних і військових інтересів незалежної України.
17 Квітня, 2021 р., 08:43
Вітаємо вогнеборців з професійним святом!
15 Квітня, 2021 р., 13:58
Щиро вітаємо вас із професійним святом!
12 Квітня, 2021 р., 10:10
12 квітня в Україні відзначають День працівників ракетно-космічної галузі та Міжнародний день авіації і космонавтики. Свято присвячене першому в історії польоту людини в космос. У цей день в 1961 році Юрій Гагарін першим у світі здійснив орбітальний обліт Землі.
04 Квітня, 2021 р., 07:36
Сьогодні християни західного обряду відзначають найвеличніше свято — Христове Воскресіння або Великдень.
27 Березня, 2021 р., 08:00
Театральне мистецтво поєднує в собі практично всі види мистецтв. Театр був і є вагомим засобом впливу на становлення свідомості людини й нації. Видатний українець Микола Гоголь стверджував, що театр – це така кафедра, з якої можна багато сказати світу добра.
17 Березня, 2021 р., 09:00
Свій День народження сьогодні відзначає голова Житомирської обласної ради Володимир Ілліч Федоренко.
17 Березня, 2021 р., 08:21
Професійне свято мобілізаційного працівника в Україні відзначається в другій декаді березня. Дата встановлена Наказом Міністра оборони України в 2016 році. Відзначається військовими працівниками мобілізаційних органів і всіма небайдужими до цієї роботи.
14 Березня, 2021 р., 08:00
Це свято людей, які свідомо, за покликом власного серця, першими стали на захист нашої Батьківщини і продовжують обороняти рідну землю від загарбників.