Вітання

13 Березня, 2020 р., 09:38
Сучасний землевпорядник – це фахівець в галузі державного управління, економіки, екології, права, сільського господарства, територіального планування, геоінформатики, який має вміти якісно і на високому кваліфікаційному рівні готувати управлінські й проектні рішення, розробляти документацію із землеустрою.
13 Березня, 2020 р., 09:35
Українці завжди вважалися найбільш миролюбним народом, однак історично доведено, що вони завжди готові захищати рідну землю від ворога.
10 Березня, 2020 р., 08:47
Сьогодні свій день народження відзначає т.в.о. директора, провідний методист районної бібліотеки ім. М. Сингаївського Лідія Власенко.
06 Березня, 2020 р., 07:57
Від самого нашого народження найсвітліший образ жінки-матері, ніжної та люблячої половинки – дружини та лагідної бабусі був і залишається символом берегині людського роду, домашнього вогнища та сімейного благополуччя.
03 Березня, 2020 р., 08:23
Щиро вітаємо зі святом всіх тих, хто своїм пером веде нас у всесвіт літератури, дарує незабутні враження, дає можливість пережити найрізноманітніші відчуття під час перечитування улюблених книг!
01 Березня, 2020 р., 09:32
Це свято присвячується заснуванню в 1931 році «Асоціації Женевських зон» – «зон безпеки». Був встановлений в 1990 році.
27 Лютого, 2020 р., 09:00
Сьогодні свій день народження відзначає заступник начальника управління фінансів - начальник бюджетного відділу управління фінансів Марія Олексіївна ФІЛОНЕНКО.
25 Лютого, 2020 р., 08:47
В цей день ми від щирого серця хочемо привітати з днем народження, зі славним ювілеєм - 95-річчям голову ради ветеранів району Миколу Яковича ФЕЩЕНКА.
25 Лютого, 2020 р., 08:40
Сьогодні свій день народження відзначає начальник відділу економічного аналізу, фінансово-кредиторського забезпечення відносин власності, організаційно-кадрового забезпечення управління агропромислового розвитку Коростенської РДА Тамара САУХ.
22 Лютого, 2020 р., 08:23
Сьогодні свій день народження відзначає наша колега - адміністратор центру надання адміністративних послуг Олена КОНСЕВИЧ.