Коростенський міськрайонний відділ Філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області

13 Жовтня, 2022 р., 14:04
На даний час багато осіб опинилися в складних життєвих ситуаціях, у зв’язку з військовими діями, що нажаль досі тривають в нашій державі. Серед підоблікових Коростенського районного відділу №1 є особи переселенці з регіонів, що є окупованими. Орган пробації спрямовує свою роботу в першу чергу на надання допомоги таким засудженим.
09 Вересня, 2022 р., 17:45
Такий негласний девіз співпраці Коростенського районного відділу №1 філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області та Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
05 Вересня, 2022 р., 14:27
19.08.2022 року відбулася спільна нарада керівників правоохоронних органів, провідним питанням якої було обговорення спільних дій з метою недопущення вчинення особами, що були притягнуті до кримінальної відповідальності повторних злочинів в майбутньому.
17 Серпня, 2022 р., 14:55
Судова вітка влади та орган пробації тісно взаємопов’язані та перебувають у постійній взаємодії.На даному етапі становлення Єдиного реєстру засуджених та осіб взятих під варту, співпраця із судовою владою має пріоритетний характер і потребує значної уваги для вчасного його наповнення.
16 Серпня, 2022 р., 18:00
На території Коростенської громади є велика кількість соціально-значущих об’єктів, які зазвичай привертають до себе увагу як мешканців міста так і його гостей. Тому благоустрій таких місць є важливою складовою напряму житлово-комунального  господарства.
08 Липня, 2022 р., 09:25
Сигнал про тривогу лунає дуже часто. Тому навіть перебуваючи в укритті працівники Коростенського РВ №1 продовжують вести соціально-виховну роботу з підобліковими щодо  недопущення скоєння нових злочинів, та роз’яснюють клієнтам пробації, які права та свободи можуть обмежуватися під час війни.
21 Червня, 2022 р., 12:59
21 червня 2022 року психолог відділу, Андрій Шевчук провів індивідуальну профілактичну бесіду з суб`єктом пробації присвячену пропагуванню здорового способу життя та відповідального ставлення до свого здоров’я.
27 Квітня, 2022 р., 13:59
26 квітня 2022 року, у День Чорнобильської трагедії, працівники пробації приєдналисьдо церемонії покладання квітів до пам’ятного знаку ліквідаторам і постраждалим від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
17 Лютого, 2022 р., 09:46
Днями, за ініціативи Коростенського РВ № 1 відбулася чергова робоча зустріч заступниці начальника Коростенського РВ № 1 Віти Линник з головою Ушомирської територіальної громади Людмилою Малою.
17 Лютого, 2022 р., 09:29
Указом Президента України «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства» від 14 лютого 2022 року № 53/2022 16 лютого оголошено Днем єднання.