Коростенський міськрайонний відділ Філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області

27 Серпня, 2020 р., 12:52
27 серпня 2020 року начальниця Коростенського МРВ Антоніна Ващенко провела додаткове заняття для підпорядкованого персоналу, щодо вивчення Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих  актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушення» від 22.112018  року № 2617-VIII, який набув чинності 01 липня 2020 року та який визначає кримінальний проступок як вид кримінального правопорушення.
21 Серпня, 2020 р., 14:34
20 серпня 2020 року працівниця Коростенського МРВ зустрілася з керівником Ради Коростенської  міської  організації  ветеранів Володимиром Омельянчуком щодо налагодження подальшої взаємодії з метою задоволення виявлених криміногенних потреб суб’єктів пробації.
21 Серпня, 2020 р., 13:39
21 серпня 2020 року, з нагоди відзначення Дня Незалежності України, неповнолітні суб’єкти пробації Коростенського МРВ, спільно із персоналом пробації, фахівцем з соціальної роботи Центру соціальної служби Надією Прокофієвою, старшим інспектором ювенальної превенції Коростенського ВП ГУНП в Житомирській області Ольгою Яценко відвідали Коростенський краєзнавчий музей.
19 Серпня, 2020 р., 16:30
18 серпня 2020 року за сприянням начальниці Коростенського МРВ філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області Антоніни Ващенко  неповнолітня підоблікова відділу та її законний представник, уклали договір на отримання безкоштовної юридичної допомоги від Коростенського Адвокатського бюро "ЮРЕВИЧ ТА ПАРТНЕРИ".
26 Червня, 2020 р., 10:59
Сьогодні у світі налічується понад 250 млн. наркозалежних. 60 % хлопчиків – підлітків та 20 % дівчаток у віці 14-17 років хоча б раз пробували наркотичні речовини. З кожним роком кількість узалежнень серед молоді зростає. Це і наркоманія, і токсикоманія, і тютюнопаління, зловживання ліками, енергетичними напоями, алкоголем, тощо.
22 Червня, 2020 р., 12:00
22 червня 2020 року старший інспектор Коростенського МРВ Сергій Ятченко зустрівся з персоналом установи Коростенської ВК (№71), який готує засуджених до звільнення з метою обговорення проміжних результатів реалізації пенітенціарної пробації та визначення пріоритетних напрямків співпраці на наступне півріччя.
19 Червня, 2020 р., 13:16
19 червня 2020 року для неповнолітніх суб’єктів пробації Коростенського МРВ організовано зустріч з Валентином Сингаївським лікарем-інфекціоністом «Клініки дружньої до молоді», яка націлена на профілактику ризикованої поведінки.
22 Травня, 2020 р., 14:10
Нещодавно начальниця Коростенського МРВ Антоніна Ващенко зустрілась з заступником голови Коростенської районної державної адміністрації Артемом Майдаником. В ході зустрічі було розглянуто питання надання гуманітарної допомоги суб’єктам пробації, які перебувають на обліку в Коростенському МРВ та є соціально-вразливими категоріями населення.
21 Травня, 2020 р., 09:52
Сьогодні, у День вишиванки, всі, від малого до великого, вбираються у традиційне українське вбрання яке виглядає дуже святково і дарує всім відмінний настрій.
19 Травня, 2020 р., 14:50
Нещодавно у  відомчій газеті Державної кримінально-виконавчої служби«Закон і обов’язок» від 18 травня 2020 року було опубліковане інтерв’ю полковника внутрішньої служби Олександра Нікітчука, начальника Коростенської виправної колонії (№71) в якому він розповів журналісту про історію започаткування установи, напрями роботи із засудженими, про кадрові питання і сучасні виклики реформування для Державної кримінально-виконавчої служби.