Коростенський районний центр соціальних служб

07 Травня, 2020 р., 15:15
Вебінар, у якому сьогодні взяли участь працівники Коростенського районного центру соціальних служб,  відбувся у форматі онлайн конференції на тему «Професійна етика в соціальній роботі». Він був проведений психологом відділу методичного забезпечення соціальної роботи Житомирського обласного центру соціальних служб Веронікою Мишківською.
07 Травня, 2020 р., 14:06
Міністерство соціальної політики спільно з Уповноваженим Президента України з прав дитини, Міжнародною благодійною організацією «Партнерство «Кожній дитині» та Міжнародною громадською організацією «Міжнародний центр розвитку і лідерства» продовжив серію навчальних вебінарів «Захист дітей та підтримка сімей в умовах пандемії Covid-19».
05 Травня, 2020 р., 15:32
Коростенським районним центром соціальних служб продовжується соціальна робота з сім'ями, які опинились у складних життєвих обставинах, спрямована на їх соціальну підтримку в умовах карантину.
02 Травня, 2020 р., 16:00
Значна частина сімей нашого сьогодення характеризується нестабільністю, конфліктністю, більшість таких сімей потребують соціального захисту і допомоги. Саме на соціальну підтримку таких сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, спрямована діяльність районного центру соціальних служб.
29 Квітня, 2020 р., 10:36
Соціально незахищені сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах і потребують соціальної допомоги, постійно перебувають під наглядом, в тому числі і в період карантину, Коростенського районного центру соціальних служб, який надає соціальні послуги з метою виходу даних сімей з кризового становища, забезпечення умов для проживання та виховання дітей.
28 Квітня, 2020 р., 09:41
В сучасному українському суспільстві сім’я потерпає в першу чергу від погіршення матеріального становища. Поряд з багатьма важливими проблемами чи не найголовніші є проблеми соціальні, адже вони стосуються кожної окремої особи. Майже в кожній сільській раді нашого району проживають сім'ї, які опинились у складних життєвих обставинах. Саме такими сім'ями опікується районний центр соціальних служб. З сім'ями проводиться відповідна соціальна робота, і в першу чергу, з метою покращення матеріального становища.
16 Квітня, 2020 р., 14:55
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19», листа Міністерства соціальної політики України від 12.03.2020 №3628/0/2-20/61 «Про здійснення заходів з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції СОVID-19», листа Міністерства соціальної політики України від 06.04.2020 №4748/0/2-20/57 «Про рекомендований алгоритм дій щодо захисту прав дітей та соціальної підтримки сімей з дітьми в умовах карантину», у зв’язку з епідеміологічною ситуацією Коростенський районний центр соціальних служб проводить соціальну роботу з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби.
07 Квітня, 2020 р., 16:10
Відповідно до резолюції Прем’єр-міністра України від 27.03.2020 № 13137/0/1-20 та у зв’язку із заходами з протидії поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, з метою проведення інформаційної роботи серед населення, в тому числі, в засобах масової інформації, щодо дотримання карантину повідомляємо наступне.
06 Квітня, 2020 р., 16:45
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19», листа Міністерства соціальної політики України від 12.03.2020 №3628/0/2-20/61, у зв’язку з епідеміологічною ситуацією, що склалася в Україні, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби Коростенський районний центр соціальних служб проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу з вразливими категоріями населення.
02 Квітня, 2020 р., 10:57
З метою посилення соціального захисту найбільш вразливих верств населення в умовах протидії поширенню COVID-19 проводяться відповідні заходи. Фахівцем із соціальної роботи районного центру соціальних служб 01.04.2020 року проведено виїзд в 6 населених пунктів району.