17 Лютого, 2021 р., 08:26
Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 55/2021 «Про Консультативну раду з питань сприяння розвитку системи загальної середньої освіти».
16 Лютого, 2021 р., 11:55
Сьогодні, 16 лютого, триває вже другий день Всеукраїнського Форуму “Україна 30. Платіжка”.З програмою та розкладом сесій можна ознайомитись на сайті: ukraine30.com/covid Чи є рахунки українців за теплову та електроенергію економічно обґрунтованими та справедливими?
16 Лютого, 2021 р., 09:08
Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії, у Житомирській області зростає кількість нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. Як повідомив заступник директора ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр” Юрій Лутай, станом на 09:00 16.02.2021 (за минулу добу – 15 лютого) зареєстровано 15 нових лабораторно підтверджених випадків.
16 Лютого, 2021 р., 08:41
15 лютого на Всеукраїнському форумі «Україна 30» обговорювалась тема тарифів на комунальні послуги, причини зростання цін, вдосконалення ринку та підтримки людей.
16 Лютого, 2021 р., 08:10
Більшість постачальників газу для населення України пішли назустріч споживачам і встановили ціну реалізації палива 6,99 грн за 1 куб. м уже в січні. Відсьогодні, з 15 лютого, населення почне отримувати платіжки за газ за цією ціною. Про це заявила заступник керівника Офісу Президента України Юлія Свириденко під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Платіжка», який розпочався в понеділок у Києві.
15 Лютого, 2021 р., 16:29
До ювілею Лесі Українки Житомирська обласна бібліотека для юнацтва запрошує долучитися до участі у конкурсі.
15 Лютого, 2021 р., 15:33
У структурі платіжки витрати на оплату послуг з теплопостачання займають 70% в опалювальний сезон, тому питання зменшення розміру цього платежу для українських родин за рахунок скорочення споживання теплової енергії та енергоефективність в цілому є стратегічним пріоритетом. Про це на Всеукраїнському Форумі «Україна-30. Платіжки» зазначив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.
15 Лютого, 2021 р., 15:13
Під час відкриття другого Всеукраїнського Форуму «Україна-30. Платіжки» Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов зазначив, що від ефективної роботи підприємств житлово-комунального господарства значною мірою залежить соціальний клімат в країні та добробут громадян.
15 Лютого, 2021 р., 14:56
15-17 лютого триває форум «Україна-30. Платіжки», присвячений темі тарифів на енергоресурси, теплопостачання та воду.