10 Лютого, 2021 р., 09:22
На цьому наголосив заступник голови Житомирської ОДА на нараді у Федерації профспілок Житомирської області щодо розгляду звернення Первинної профспілкової організації «Вільних людей».
10 Лютого, 2021 р., 09:19
У питаннях ефективної протидії поширенню коронавірусу велике значення має тісна співпраця місцевої влади, обласних державних адміністрацій і центральних органів влади, адже значна частина відповідальності лежить саме на місцевому керівництві. Про це заявив заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Коронавірус: виклики та відповіді».
09 Лютого, 2021 р., 14:58
Міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Коронавірус: виклики та відповіді» повідомив, що наразі Україна вже отримала підтвердження на постачання 22 мільйонів доз вакцин проти COVID-19.
09 Лютого, 2021 р., 14:46
При Президентові України буде створена Рада з розвитку загальної середньої освіти. Відповідний указ буде опубліковано сьогодні. Про це заявив Президент Володимир Зеленський на форумі «Освіта України 2021: стратегічні цілі та пріоритетні напрями», який розпочався в Києві у вівторок.
09 Лютого, 2021 р., 14:44
08 лютого, у форматі онлайн зустрічі почала роботу 47 сесія Комітету з всесвітньої продовольчої безпеки Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (КВПБ). Українську делегацію очолив заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – Торговий представник України Тарас Качка.
09 Лютого, 2021 р., 13:16
В найближчі дні по Житомирській області та м. Житомиру очікується значний сніг ( І рівень небезпечності – жовтий).
09 Лютого, 2021 р., 11:42
З ініціативи Президента України Володимира Зеленського у вівторок підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води громадянам України, що забезпечить стале проходження цього опалювального сезону та підготовку до наступного.
09 Лютого, 2021 р., 10:56
Уряд схвалив проект Указу Президента України про Річну національну програму під егідою Комісії Україна-НАТО на 2021 рік (далі – РНП-2021).
09 Лютого, 2021 р., 10:20
Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії, у Житомирській області щодня реєструються нові випадки захворювання на коронавірусну інфекцію. Як повідомив заступник директора ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр” Юрій Лутай, станом на 09:00 09.02.2021 (за минулу добу – 08 лютого) зареєстровано 18 нових лабораторно підтверджених випадків.