27 Липня, 2023 р., 17:34
Людей із травмами, які спричинила війна, з кожним днем в Україні стає більше.
19 Липня, 2023 р., 12:48
Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко взяв участь у відкритті тимчасової переправи через річку Уж в Народицькій громаді поряд з мостом, який росіяни підірвали, втікаючи з Житомирщини.
18 Липня, 2023 р., 15:43
7 липня, після Урядової наради щодо відновлення та відбудови України й Житомирщини зокрема, мав робочу зустріч з Прем'єр-міністром України Денисом Шмигалем. Обговорили болюче для Житомирщини питання. Мова йде про проєкт постанови Кабінету міністрів України про затвердження переліку населених пунктів, віднесених до зон радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи.
18 Липня, 2023 р., 09:53
Пам’ятаєте, що тривога вириває з реальності? І найкраща її профілактика — робота з усвідомленістю і заземленням. Це можна робити будь-де і будь з чим. Повертати себе у реальність, у момент тут-і-зараз, підключаючи всі органи відчуттів.
16 Липня, 2023 р., 11:25
Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко на майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА розповів про участь Житомирської області у проєкті “Пліч-о-пліч”, в межах якого регіони України допоможуть відновити деокуповану частину Херсонщини.