Охорона здоров’я

25 Березня, 2023 р., 11:24
Саме тому у квітні 2023 року відпуск всіх рецептурних ліків почне здійснюватися зокрема і за електронним рецептом.
24 Березня, 2023 р., 17:18
Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України. Рішення буде впроваджуватися поступово, у квітні 2023 року, з можливістю використання лікарями паперових рецептурних бланків у разі відсутності технічної можливості виписати е-рецепт (електроенергії, зв’язку тощо) у медичному закладі.
24 Березня, 2023 р., 12:19
Саме до спроможної мережі лікарень першочергово будуть спрямовані ресурси, які дозволять відновити систему та забезпечити її розвиток.
23 Березня, 2023 р., 16:53
Рецептурні препарати щороку рятують мільйони людей. Завдяки правильно підібраному лікуванню пацієнти з гострими та хронічними захворюваннями мають можливість жити здоровим, повноцінним та довгим життям.
21 Березня, 2023 р., 15:12
В ніч з 19 на 20 березня у Житомирській обласній лікарні імені О.Ф. Гербачевського вперше зробили трансплантацію серця. Про це повідомив директор інституту серця МОЗ Борис Тодуров на своїй сторінці у мережі Facebook.
20 Березня, 2023 р., 13:20
Міністерство охорони здоров'я України з метою вжиття заходів щодо мінімізації шкідливого впливу самолікування на здоров’я населення, забезпечення моніторингу за дотриманням правил рецептурного відпуску лікарських засобів з серпня 2022 року в Україні ініціювало запровадження електронного рецепту на антибактеріальні лікарські засоби.
20 Березня, 2023 р., 09:49
«Знаїмо» — це про те, як важливо знати, що ми їмо.
06 Березня, 2023 р., 14:59
На сьогодні програма "Доступні ліки" охоплює 405 препаратів (крім інсуліну та комбінованих лікарських засобів) та ще 72 препарати інсуліну та 9 комбінованих лікарських засобів. Якщо ви бажаєте дізнатись, які з них повністю безоплатні, на сайті МОЗ розміщений актуальний реєстр лікарських засобів, які підлягають реімбурсації.
22 Лютого, 2023 р., 13:01
Минулого тижня до медичних закладів Житомирщини передали 50 моніторів життєвих функцій пацієнта та інше медичне обладнання, отриманих від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).
09 Лютого, 2023 р., 10:34
Міністерство охорони здоров’я нагадує, що на період дії воєнного стану на території України спрощена процедура проведення медико-соціальної експертизи. Тобто зараз медико-соціальна експертна комісія (МСЕК) здійснює свої функції за принципом екстериторіальності.