Охорона здоров’я

07 Лютого, 2023 р., 10:08
Якщо дитина тільки кашляє, не має високої температури та значного погіршення самопочуття — їй можна робити щеплення. Але якщо кашель є симптомом якогось серйозного захворювання, перед вакцинацією проконсультуйтеся з лікарем. Наявність протипоказань до щеплення визначає лікар індивідуально для кожної дитини.
06 Лютого, 2023 р., 16:19
Згідно з рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я і міжнародними практиками, нежить, «червоне горло», температура до 38 °С не є протипоказаннями для вакцинації.
06 Лютого, 2023 р., 12:05
Пневмококова інфекція – захворювання, викликане бактерією Streptococcus pneumoniae.
26 Січня, 2023 р., 16:02
Розкажіть — що для вас найважливіше при виборі медичного закладу, коли звертаєтеся за допомогою. Від ваших відповідей залежить те, якою буде система охорони здоровʼя України у майбутньому.
26 Січня, 2023 р., 11:50
Сьогодні, 26 січня 2023 року, «Медичний десант» відвідає селище Миролюбів Лугинської територіальної громади. Прийом пацієнтів розпочався о 10 годині.
24 Січня, 2023 р., 17:15
Випадок був зафіксований у Сумській області у людини, яка не пройшла курс вакцинації проти коронавірусу.
23 Січня, 2023 р., 12:55
Сьогодні, 23 січня, ГО «НУО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн» підписала з Житомирським медичним інститутом Житомирської обласної ради меморандум про співпрацю як імплементуючий партнер Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ у Житомирській області.
17 Січня, 2023 р., 17:08
Повномасштабна агресія росії проти України принесла багато страждань та випробувань, проте війна — не привід відкладати здоров’я на другий план. Турбота про своє здоров’я — внесок у наше майбутнє й одна з найкращих інвестицій у перемогу.
17 Січня, 2023 р., 11:07
11 Січня, 2023 р., 10:48
Запрошуємо представників місцевої влади доєднатись до чергової зустрічі за участі Голови НСЗУ Наталії Гусак. Тема онлайн-зустрічі - "Особливості розширення програми “Доступні ліки” під час воєнного стану".