Охорона здоров’я

07 Квітня, 2023 р., 12:51
У 2023-му він збігається з 75-річчям Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ). Членство у ВООЗ мають 194 держави, які спільно працюють над зміцненням здоров’я своїх громадян. Мова про реагування на кризи, профілактику й боротьбу з захворюваннями, просування здорового способу життя, забезпечення доступу до якісної медичної допомоги.
07 Квітня, 2023 р., 11:10
06 квітня медичні заклади Житомирської області отримали 8 автомобілів від ЮНІСЕФ, які допоможуть медикам відвідувати сім’ї з дітьми у віддалених громадах.
05 Квітня, 2023 р., 08:53
Набув чинності новий реєстр лікарських засобів, які підлягають реімбурсації (відшкодуванню) за Програмою державних гарантій медичного обслуговування населення.
03 Квітня, 2023 р., 11:49
Всі вже звикли до «Дії» і того, що паспорт і водійське посвідчення більше не потрібно возити з собою — тепер документи завжди поруч за декілька кліків у телефоні.
30 Березня, 2023 р., 12:49
Для того, щоб процес призначення рецептурних ліків став більш простим та ефективним, весною в Україні буде впроваджено електронний рецепт на всі рецептурні ліки.
29 Березня, 2023 р., 12:54
Повномасштабна російська війна стала важким випробуванням для здоровʼя українців. Близько 70 % мають ті чи інші прояви впливу на психічний стан, проте лише 2 % звернулися за психологічною допомогою. Про це Віктор Ляшко повідомив під час засідання колегії Міністерства охорони здоровʼя.
29 Березня, 2023 р., 12:47
За 2022 рік, попри щоденні виклики, повʼязані з війною, Національна служба здоровʼя України перерахувала медичним закладам 145,6 млрд гривень. Найбільша сума коштів – 24,6 млрд гривень – була спрямована на первинну медичну допомогу.
27 Березня, 2023 р., 18:09
Уже цієї весни відпуск всіх рецептурних засобів в Україні почне здійснюватися за електронним рецептом. Таким способом відповідно до євроінтеграційних процесів забезпечується контроль за відпуском рецептурних ліків в аптеках, а також оптимізується процес призначення ліків, який стає більш прозорим та ефективним.
26 Березня, 2023 р., 17:26
Ми всі вже звикли до «Дії» і того, що паспорт і водійське посвідчення більше не потрібно возити з собою – тепер документи завжди поруч – лише за декілька кліків на телефоні.