Охорона здоров’я

09 Червня, 2023 р., 08:43
Цивільна особа, яка постраждала під час повномасштабної війни від вибухових речовин, боєприпасів і військового озброєння, отримавши інвалідність, має право на встановлення двох причин інвалідності і вибирає одну із них:
07 Червня, 2023 р., 16:12
Масовий мор риби почався на Дніпропетровщині внаслідок терористичного знищення росіянами Каховської ГЕС. Десятки тисяч риб залишилися на обмілілих водоймах. Така ж ситуація найближчими днями може розвинутися в інших постраждалих регіонах країни.
05 Червня, 2023 р., 15:06
Коротка відповідь така: незалежно від сезону нам треба отримати стільки рідини, скільки саме нам потрібно саме зараз. Скільки – підкажуть відчуття, а маленьким дітям мають підказати дорослі.
31 Травня, 2023 р., 14:04
День Захисту дітей — важливе свято для багатьох сімей, однак не потрібно забувати про тих батьків, які зустрінуть його в лікарняних палатах поруч зі своїми хворими дітками.
30 Травня, 2023 р., 11:26
Тривалі військові дії в Україні, щоденні повітряні тривоги та невід'ємне стеження за новинами підвищили рівень стресу та тривоги у кожного з нас.
29 Травня, 2023 р., 12:12
Попередній спалах кору лютував в Україні у 2017–2019 роках. За прогнозами у 2023 році може розпочатися нова хвиля цієї інфекції, бо спалахи кору мають циклічний характер і повторюються кожних чотири-п’ять років.
24 Травня, 2023 р., 16:07
Про це інформує Департамент охорони здоров’я Житомирської ОВА.
23 Травня, 2023 р., 15:18
На період дії воєнного стану процедура проведення медико-соціальної експертизи спрощена. Зокрема, медико-соціальна експертна комісія (МСЕК) здійснює свої функції за принципом екстериторіальності.
22 Травня, 2023 р., 14:12
22–26 травня проходить Європейський тиждень громадського здоров’я. Традиційно Україна долучається до цих активностей.
15 Травня, 2023 р., 13:52
Хірургічні операції безоплатні у всіх медзакладах України, які мають відповідний договір із НСЗУ, незалежно від місця реєстрації пацієнта.