17 Вересня, 2022 р., 09:00
Дорогі наші рятівники – працівники цивільного захисту, аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони та інших спеціальних формувань, які беруть участь у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій!
11 Вересня, 2022 р., 10:54
Історія свята танкістів ведеться з 1946 року. Тоді в СРСР День танкіста був заснований за заслуги механізованих і танкових військ під час Другої світової війни. В Україні закон про заснування Дня Танкістів було підписано у серпні 1997 р. Указом президента Леоніда Кучми.
10 Вересня, 2022 р., 09:04
Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту Коростенщини, ветерани та шанувальники спорту!
07 Вересня, 2022 р., 10:47
Про подвиги військових розвідувальників ми дізнаємося набагато пізніше, ніж вони мають місце бути, адже це відомство зовсім не афішує себе. Лише на підставі відкритих документів, які стають доступні нашому суспільству по закінченню строків давності грифу «цілком таємно» ми дізнаємося про ваші безпрецедентні подвиги.
01 Вересня, 2022 р., 09:55
Незважаючи на те, що в нашій країні вже понад 6 місяців триває повномасштабна війна, навчальний процес у більшості навчальних закладів розпочинається стандартно – 1 вересня, в День знань.
24 Серпня, 2022 р., 09:53
Цього року ми відзначаємо 31-шу річницю з Дня проголошення України суверенною і незалежною, демократичною, соціально-правовою державою.
23 Серпня, 2022 р., 08:48
Дорогі друзі, шановні колеги! Сердечно вітаю всіх вас з Днем Державного прапора України!
12 Серпня, 2022 р., 09:10
Шановна молодь Коростенського району! Від усього серця вітаю вас з Днем молоді!
06 Серпня, 2022 р., 10:03
Шановний Віталію Івановичу! Від щирого серця та з почуттям поваги від себе особисто та від імені колективу Коростенської районної військової адміністрації вітаю Вас з Днем народження!
29 Липня, 2022 р., 09:07
29 липня 2016 року наша країна почала відзначати День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України, які є наймолодшою частиною Збройних Сил України, проте сьогодні вони вважаються елітною складовою нашої величної армії.