26 Січня, 2022 р., 09:21
Шановний Вікторе Михайловичу! Щиро вітаємо Вас з Днем народження!
24 Січня, 2022 р., 08:17
Шановний Сергію Васильовичу! Прийміть найщиріші і найтепліші вітання з нагоди особистого свята – Дня народження!
22 Січня, 2022 р., 08:00
Щороку 22 січня ми відзначаємо величне національне свято – День Соборності України! Саме цього дня відбулось проголошення Незалежності Української Народної Республіки, 22 січня 1918 року й Акту Злуки українських земель, 22 січня 1919 року. Так, спираючись на заповітні мрії і широке волевиявлення обох частин українства, враховуючи об'єктивні історичні, політичні, духовні, правові аспекти цього тривалого й болісного процесу, постала єдина соборна Українська держава.
19 Січня, 2022 р., 08:00
Сьогодні ми з усім православним світом відзначаємо велике свято — Хрещення Господнє. Це не просто християнська традиція, релігійне свято, а й велике таїнство, Боже таїнство і Божа благодать, яка наповнює змістом життя людей, благословляє на добрі, гарні вчинки, допомагає людям відкрити своє серце для любові.
31 Грудня, 2021 р., 17:06
Шановні жителі Коростенського району! Дорогі друзі, колеги!
31 Грудня, 2021 р., 08:00
Щиро вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим!
25 Грудня, 2021 р., 08:00
Свято Різдва несе радість у кожну сім’ю, у кожну домівку й однаково зігріває всіх християн світу, незалежно від того, до якої нації чи релігійної традиції вони належать і які погляди поділяють. Це свято сповнює кожного християнина новими надіями та задумами, зміцнює віру у переможну силу добра та любові.
24 Грудня, 2021 р., 08:10
Сьогодні відзначають професійне свято працівники, які надають архівні довідки, копії та витяги з документів, потрібні для забезпечення соціального захисту, збереження прав та законних інтересів людей.