Коростенське районне управління поліції

31 Серпня, 2021 р., 08:24
Напередодні нового навчального року Коростенські правоохоронці у співпраці з заступницею голови Коростенської районної ради Оленою Харченко та працівниками міського центру соціальних служб допомогли підготуватися до школи дітям із малозабезпечених, багатодітних сімей та таких, що опинились у скрутних життєвих обставинах.
31 Серпня, 2021 р., 08:22
Поліція Коростенського районного управління та рідні розшукують 58-річного жителя с. Білка. Чоловік 22 серпня пішов з дому і по теперішній час про нього немає жодних звісток.
28 Серпня, 2021 р., 21:06
У Коростені благодійна акція відбудеться у понеділок (30 серпня) по вул. Героїв Небесної сотні (біля приміщення залізничного будинку культури) з 10.00 до 12.00 години за участі поліцейських ювенальної превенції та представників Коростенського міського центру соціальних служб.
27 Серпня, 2021 р., 15:04
Поліція Коростенського районного управління та рідні розшукують 31-річного жителя с. Іванівки.Чоловік близько двох місяців тому поїхав нібито на роботу до селища Іршанська. По теперішній час про нього немає жодних звісток.
27 Серпня, 2021 р., 10:58
До відділення поліції №1 (м. Малин) Коростенського РУП та Житомирського районного управління поліції надійшли два схожих повідомлення про ошуканства. В обох випадках телефонні шахраї представилися працівниками банку та ошукали людей на загальну суму у понад 100 тисяч гривень. Розпочаті досудові розслідування.
27 Серпня, 2021 р., 09:35
Чоловіка викрили у низці протиправних діянь, пов’язаних із незаконним видобутком надр та спричиненням шкоди довкіллю загалом на понад 1,3 мільйона гривень.
26 Серпня, 2021 р., 15:34
Про вантажівку з необлікованими колодами берези в Олевській територіальній громаді до поліції повідомили лісівники. Усі обставини та походження деревини з'ясовуються у рамках досудового розслідування.
26 Серпня, 2021 р., 15:29
Двох місцевих жителів правоохоронці обґрунтовано підозрюють у крадіжці побутової техніки з помешкання жительки с. Ксаверівки. Триває досудове розслідування.
04 Серпня, 2021 р., 14:28
Щоб приховати свою причетність до угону транспортного засобу, 41-річний містянин… закопав двоколісник на власному обійсті. Поліцейські вилучили мотоцикл та нині з’ясовують всі обставини.
04 Серпня, 2021 р., 12:05
На початку серпня під час відпочинку біля ставка загинув 16-річний житель Радомишльської громади. А увечері 3 серпня з місця проживання зник 6-річний малинчанин. За кілька годин тіло дитини знайшли у водоймі міського парку. В обох випадках поліцейські встановлюють усі обставини та закликають батьків дбати про безпеку дітей.