Коростенське районне управління поліції

17 Лютого, 2021 р., 16:38
Про старт діяльності відповідного сектору поліції на Коростенщині та його матеріальне оснащення 17 лютого розповіли заступник начальника ГУНП Житомирщини Артем Лисогор і керівник Коростенського районного управління поліції Дмитро Гаращенко.
17 Лютого, 2021 р., 09:19
Уранці 15 лютого до Коростенського районного управління поліції звернувся завідуючий по господарству місцевої лікарні. Зі слів чоловіка, невідомі викрали із закладу шість кисневих балонів. Причетного до крадіжки поліцейські розшукали. Розпочато слідство.
17 Лютого, 2021 р., 09:10
15 лютого поліцейські м. Овруча встановили причетного до грабежу.  Подія сталася днем раніше в одному з маркетів у середмісті. Нині за вказаним фактом триває досудове розслідування.
15 Лютого, 2021 р., 12:23
15 лютого під час виїзду за повідомленням про спрацювання охоронної сигналізації поліцейські затримали трьох місцевих жителів, підозрюваних у щойному викраденні дротів зв’язку.  Демонтовані кабелі у чоловіків вилучено. Розпочато досудове розслідування.
12 Лютого, 2021 р., 12:49
До поліції звернувся 37-річний житель Овруцької територіальної громади із заявою про крадіжку. Як з’ясувалося, чоловік втратив кошти під час гостювання у знайомої. Жінку викрили у причетності до правопорушення. Нині триває з’ясування всіх обставин.
12 Лютого, 2021 р., 10:27
11 лютого вранці до поліції надійшло повідомлення про травматичну ампутацію ноги 22-річної овручанки. За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження. Триває з’ясування усіх обставин події.
12 Лютого, 2021 р., 10:25
ДТП сталась на автодорозі Виступовичі-Житомир, у Коростенському районі. Унаслідок автотрощі постраждав пасажир автомобіля «Volkswagen Т4». Обставини з’ясовуються у рамках розпочатого досудового розслідування.
11 Лютого, 2021 р., 16:10
Коростенське районне управління поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області встановлює особу невпізнаного трупу чоловіка, виявленого 9 лютого 2021 року на березі річки Уж, (в районі розбитого мосту) по вул. Грушевського.
09 Лютого, 2021 р., 13:34
Так, в місті Коростені щойно було визволено зі снігового полону два великогабаритні автомобілі. Для цього працівникам Коростенського районного Управління поліції довелось залучити снігоприбиральну техніку міста.
09 Лютого, 2021 р., 10:06
Друзі, не будьте байдужими, якщо бачите у когось біду на дорозі. Не маєте власного ресурсу, щоб допомогти, повідомте працівників поліції.