Логотип Diia Державний Герб України

Коростенське районне управління поліції

20 Травня, 2021 р., 15:04
20 травня, у День української вишиванки, правоохоронці вшанували український оберіг та символ нації. Для цього перед початком робочого дня вони провели тематичну фотосесію.
07 Травня, 2021 р., 14:22
Працівники сектору реагування патрульної поліції Коростенського районного управління нагадують, згідно з ч. 1 ст. 127 (Порушення правил дорожнього руху пішоходами) КУпАП, непокора пішоходів сигналам регулювання дорожнього руху, перехід ними проїзної частини у невстановлених місцях або безпосередньо перед транспортними засобами, що наближаються, невиконання інших правил дорожнього руху, тягне за собою відповідальність у вигляді штрафу 255 грн.
07 Травня, 2021 р., 13:51
З 1 травня 2021 року розпочався комплекс профілактичних заходів покликаний попередити ДТП за участю водіїв мототранспорту, вберегти життя мотоциклістів та знизити рівень дорожньо-транспортного травматизму.
30 Квітня, 2021 р., 12:41
Напередодні тривалих святкових вихідних правоохоронці нагадують громадянам про елементарні правила безпеки, яких слід дотримуватись, щоб не потрапити у неприємні ситуації. Будьте обережними під час дальніх поїздок автотранспортом і відпочинку на природі, не залишайте без уваги та нагляду дітей. Не забувайте про карантинні обмеження.
30 Квітня, 2021 р., 12:29
З 1 травня підрозділи Головного управління Нацполіції області  переходять на посилений варіант несення служби. Близько 550 поліцейських та ще пів сотні нацгвардійців працюватимуть у святкові дні для забезпечення публічної безпеки та правопорядку, у тому числі поблизу храмів та церков. Також додаткові наряди вийдуть і на автодороги у дні масового переміщення громадян.
29 Квітня, 2021 р., 09:15
Подія сталась уранці 28 квітня на околиці м. Коростеня. Інспектори Управління превентивної діяльності вчасно помітили технічні неполадки у попутній вантажівці, що могли призвести до дорожніх неприємностей. Поліцейські зупинили керманича та разом з іншими водіями допомогли справитись у ситуації.
26 Квітня, 2021 р., 13:57
26 квітня 1986 року сталась одна з найбільших аварій на атомних електростанціях - аварія на Чорнобильській АЕС. З нагоди цього дня по всій країні сьогодні проходять різні заходи, присвячені пам'яті ліквідаторів цієї аварії, – мітинги, покладання квітів до пам'ятників, молебні та інші акції.
22 Квітня, 2021 р., 13:20
Поліцейські ювенальної превенції Коростенського районного управління поліції постійно звертаються до суб’єктів господарювання, що здійснюють торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами щодо недопущення продажу неповнолітнім таких товарів.
20 Квітня, 2021 р., 11:17
Співробітники Коростенського районного управління поліції ГУНП в Житомирській області проводять посилену профілактичну та роз’яснювальну роботу серед населення та контролюють дотримання карантинних норм.
16 Квітня, 2021 р., 10:58
Нагадаємо,відповідний підрозділ запрацював у складі Коростенського районного управління з 17 лютого. Це друге місто на Житомирщині, де створений такий спеціалізований сектор, і результатом його роботи упродовж першого кварталу стало припинення понад чотирьох десятків випадків домашнього насильства.